"У грудні всі носили осіннє взуття. Хутряне ми навіть не закупляли, бо ще торішнє не продали, - каже Катерина, продавець "Салону взуття" біля столичного метро КПІ. У неділю, 29 січня, там зо 20 покупців. Усі міряють зимове взуття. – Вчора 13 пар уггі купили, хоч вони уже не модні. Хазяйка планувала до себе в райцентр завезти і за півціни розпродати".
Зимових черевиків на вітрині 9 пар різних моделей. Ціни від 400 до 1300 грн.
"В основному неходові розміри лишилися – 36 і 41. Ходові 38-39 розкупили, як тільки мінус 5 стало. У магазинах зараз масово не вистачає теплих чоботів і черевиків, тому люди беруть немодні моделі, аби розмір підійшов. Якщо купляють на розмір більші, то беруть додаткову устілки — буде і тепліше, і м'ягше".
Найбільше чоботів - на підборах. "Таке жінки брати не хочуть, бо слизько. Покупці вже на красу увагу не звертають. Просять тепле і зручне. Замінник не купують, бо він на морозі потріскається".
Радить мастити взуття кремом за годину до виходу на вулицю.
"Коли повертаєтеся додому з роботи чи прогулянки, черевики витріть. Якщо дуже намокли, одразу під батарею не суньте, бо розлізуться, втратять форму і вигляд. Дайте просохнути на полиці, а на ніч кладіть до батареї.Аби не мерзнути у ноги, взувайте теплі шкарпетки. Можна навіть дві пари".
Коментарі