понеділок, 27 липня 2020 17:31

Мережа АЗС Motto попросила у влади захисту від рейдерів

Мережа АЗС Motto попросила у влади захисту від рейдерів
Мережа АЗС "Мотто" закликає президента Зеленського і міністра Авакова зупинити рейдерів-терористів, а Мін'юст - відкрити очі на порушення законів

На сьогоднішній день продовжуються рейдерські атаки на групу підприємств, які працюють під брендом АЗС "МОТТО", а при дивній мовчазній позиції антирейдерської комісії Мін'юсту і правоохоронців зберігаються загрози незаконної зміни власників і перереєстрації активів на підставних осіб-рейдерів.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві заявив адвокат Денис Мацкевич, який представляє інтереси компанії "МОТТО ТРЕЙДИНГ".

Також, за словами директора і засновника компанії ТОВ "Фриз Оіл Груп" (власник частини об'єктів АЗК, які працюють під брендом "МОТТО") Кирила Білошицького, починаючи з 2018 року, на мережу бренду "МОТТО" здійснюється тиск, а також є підтверджені факти неправомірних заходів - рейдерського захоплення і бандитизму.

"За підробленими паспортами в 2018 р. була здійснена перша фіктивна угода. Були підписані так звані "установчі документи", деякі "протоколи", акти з підробленими підписами за підробленим паспортом, і цей факт встановлений досудовим слідством. У тому числі вже є експертизи, які підтверджують, що я як засновник і як директор даних підписів на документах не ставив", - розповів він.

За його словами, компанія "Фриз Оіл Груп" в правовому полі вже два роки захищає свої права, "у тому числі права інвесторів та інших співзасновників-акціонерів Групи "МОТТО", які працюють під цим брендом".

"Ми подали всі відповідні заяви в правоохоронні органи, зверталися до Мін'юсту, але результат поки наявний - ми підозрюємо, що наші опоненти, використовуючи свій адмінресурс та фінанси, просувають цю ситуацію, можливо, завдяки корумпованості чиновників", - поскаржився він.

"Я і мої колеги - інші акціонери-учасники, які працюють під брендом "МОТТО", звертаємося до президента, до міністра юстиції, глав МВС і СБУ, з проханням розібратися в цій ситуації, що б дати нам можливість працювати і не допустити цих фактів бандитизму, рейдерства та неправомірного захоплення чужого майна", - заявив директор "Фриз Оіл Груп".

Низка встановлених осіб причетні до цього тривалого терору компаній і рейдерського захоплення активів, які зараз не розголошуються в силу слідчої таємниці. Серед них колишні високопоставлені чиновники, співробітники правоохоронних органів, нотаріуси, адвокат, державні реєстратори.

Як додав адвокат Денис Мацкевич, особи, які використовують її, підробляють документи, які потім подаються в різні органи державної влади, суди, правоохоронні органи і на підставі цієї підробленої документації відбуваються незаконні реєстраційні дії, змінюються власники та керівники підприємств, відчужуються корпоративні права".

Він також пояснив, що логіка рейдерів зараз зрозуміла: через те, що в судах при публічних і змагальних процесах фіктивні документи втрачають юридичну силу, а реєстраційні дії скасовуються, опоненти намагаються домогтися свого за допомогою комісії Мін'юсту, яка одноосібно і непрозоро приймає рішення по рейдерських кейсах. А кулуарні маніпуляції навколо справи "МОТТО" стали очевидними ще через те, що комісія за заявою опонентів, за підробленими документами в порушення термінів на оскарження (2 місяці) все-таки дивним чином прийняла скаргу правопорушників.

"Не дивлячись на те, що слідство, а також експертизи, які проводяться в рамках кримінального провадження, встановлено, що "Аруди" є підставною компанією, що директора і її учасники не мають поняття про те, що тут відбувається від її імені, Мін'юст приймає скаргу... і завтра по діях, які проходили 2 роки тому в Держреєстрі, буде розглядатися ця скарга", - повідомив Денис Мацкевич.

Кирило Білошицький у свою чергу додав, що в результаті такого терору, під ударом рейдерів сьогодні опинилися не тільки більше 150 заправок мережі і активи компаній, а понад 2,5 тис. працівників підприємств, які ризикують втратити свої робочі місця, а також члени їх сімей можуть залишитися без годувальників.

Так само держава недоотримає багатотисячні платежі і збори до бюджету України, які оплачують підприємства, що працюють під брендом "МОТТО".

Зараз ви читаєте новину «Мережа АЗС Motto попросила у влади захисту від рейдерів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути