субота, 31 травня 2014 20:25

Майстерня шоколаду окупиться за рік
8

 

Відкрити майстерню шоколаду можна за 15 тисяч доларів. Бізнес окупиться за рік- півтора. Про це кореспонденту Gazeta.ua повідомила експерт Вікторія Христенко.

"Шоколадну майстерню можна відкрити по франчайзингу. За 15 тисяч можна навити персонал, розробити дизайн інтер'єру, забезпечити програмним забезпеченням. І отримати підтримку проекту на майбутнє, - каже Христенко. - Ще від 500 тисяч до 1 мільйона гривень треба вкласти в обладнання, меблі та ремонт приміщення. Найшвидше відкрили майстерню шоколаду в Тернополі, всього за 10 днів. Зазвичай на відкриття йде кілька місяців. Людина отримує повністю готовий бізнес"

Перш ніж відкривати шоколадну майстерню підприємцям радять знайти місце.

"Це має бути прохідна вулиця, де ходить не менше кількох тисяч людей. Вимоги до цього дуже суворі, бо шоколад, а особливо шоколадні цукерки мають невеликий термін придатності", - каже експерт.

Власники майстерень купують у дилерів цукерки ручної роботи, шоколадні фігурки, каву зі знижкою у 40 %, продають по ринковій ціні. На цьому й заробляють. Середній чек близько 100 гривень, приміром невеличка філіжанка гарячого шоколаду з червоним перцем обійдеться у 25 гривень.

"Шоколад ми закуповуємо у Бельгії. Маємо власний рецепт приготування, який ніде не розповсюджуємо. Із нього робимо картини і різні шоколадні фігурки. Найоригінальніші замовлення робили взимку. Чоловік замовив Діда Мороза висотою1,5 . Із шоколаду також виготовляли Львівську ратушу. Замовлення обійшлося близько двох тисяч гривень."

Христенко каже, такі майстерні не потребують реклами і розкручування.

"У Львові до майстерні шоколаду ходять від 3 до 5 тисяч відвідувачів щоденно, бо розташована в зручному місці", - додала вона.

Зараз ви читаєте новину «Майстерня шоколаду окупиться за рік». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути