Кримський уряд пропонує російському Внєшекономбанку взяти участь у реалiзацiї проекту реконструкції Міжнародного аеропорту "Сімферополь" i будiвництвi нової автодороги, що сполучає столицю автономiї i Пiвденний берег Криму.
Про це повiдомило ГУ iнформацiйної полiтики Ради мiнiстрiв автономії.
Питання можливої участi росiйських iнвесторiв у розвитку транспортної iнфраструктури пiвострова обговорювалося пiд час зустрiчi першого заступника голови Ради мiнiстрiв Криму Павла Бурлакова з директором Центру державно-приватного партнерства Банку розвитку та зовнiшньоекономiчної дiяльностi (Внєшекономбанк) РФ Олександром Баженовим в середу у Сiмферополi.
"Реконструкцiя аеропорту "Сiмферополь" включена до низки прiоритетних проектiв кримського уряду Василя Джарти у сферi транспортного комплексу, таких як розвиток повiтряного сполучення, будiвництво автодорiг, морських портiв для великогабаритних мiжнародних суден, створення яхтових марин", - цитує слова Бурлакова управлiння.
Вiн також зазначив, що побудова єдиної вертикалi влади в країнi та регiонi, удосконалення законодавства, зокрема ухвалення нового закону про землю стали базою для реалiзацiї великих iнвестицiйних проектiв, зокрема у транспортнiй сферi.
На думку Бурлакова, розвиток головного аеропорту Криму нерозривно пов'язаний із розвитком всiєї республiки.
За його словами, пiдйом кримської економiки надав можливiсть у 2011 роцi вiдкрити 14 нових рейсiв із країнами ближнього i далекого зарубiжжя.
"Наша мета - вивести пiдприємство на новий рiвень, повернути рiвень пасажиропотоку до того рiвня, що був у радянськi роки", - додав вiн.
Перший вiце-прем'єр кримського уряду також ознайомив представникiв уповноваженого з проектом будiвництва автомобiльної дороги Гвардiйське - Глибокий Яр - Ялта, iнiцiатором якого є Радмiн автономiї.
Передбачувана протяжнiсть дороги - 93 км, вона з'єднає великий транспортний вузол у районi селища Гвардiйське (об'єднує напрямки на Київ i Москву) безпосередньо з ПБК.
За його словами, орiєнтовна вартiсть проекту становитиме близько $ 1,595 млрд.
Коментарі