![Коли краще просити підвищення зарплати](https://static.gazeta.ua/img2/cache/preview/847/847239_w_300.jpg?v=0)
В Україні востаннє мінімальна зарплата зросла 1 січня 2018 року. Виплати збільшили на 16,3% - з 3200 до 3723 грн. Попереднє підвищення з 1600 до 3200 грн відбулось у січні 2017-го. Тоді Кабмін збільшив виплати вдвічі.
Переважна частина українців отримують виплати більші за мінімальні. Крім того, роботодавці періодично ініціюють збільшення заробітної плати своїм працівникам. Щоправда іноді варто самостійно нагадати про себе і попросити підвищення оплати, пише Work.ua.
Після завершення успішного проекту
Підвищення потрібно просити, якщо ви щойно закрили велику угоду, реалізували складне завдання чи перевиконали план з рекордними показниками. Немає кращого часу, щоб заявити про себе і отримати заслужену винагороду у вигляді підвищення окладу.
Коли компанія процвітає
Якщо в компанії з'явилися нові великі партнери, масово набирають співробітників чи відкривають нові відділи, не бійтеся запитати керівництво про зростання заробітної плати. У цей момент для компанії особливо важливо інвестувати в своїх співробітників. Щоб зміцнювати власні позиції і розвивати надійний колектив.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як отримати підвищення на роботі
Якщо у вас з'явилося більше обов'язків
Просування по кар'єрних сходах, як правило, супроводжується підвищенням зарплати. Якщо у вас з'явилося більше обов'язків, це повинно позначитися і на розмірі зарплати. Якщо шеф мовчить про підвищення окладу, почніть розмову самостійно.
Після підведення підсумків, якщо ви молодець
Якщо ви впевнені, що в успіху компанії є безпосередньо ваш внесок, не мовчіть. Розкажіть про це керівництву. Тоді з'явиться можливість, що вам підвищать заробітну плату.
Психологи встановили, що в середньому по світу $95 тис. на рік дозволять людині бути задоволеною життям. Це близько 2,5 млн грн на рік чи 210 тис. у місяць. Вчені вважають, що для емоційної рівноваги достатньо $60 тис. на рік. Водночас середня місячна зарплата в Україні становить 8 777 грн. Це у 15 разів менше рівня "емоційного комфорту" чи майже в 24 рази нижче "рівня щастя".
Коментарі