Ексклюзиви
Понеділок, 06 листопада 2017 16:26

Інвестпортфель в PrivateFX. Результати

Минулого торгового тижня весь депозит в PrivateFX було інвестовано лише у один ПАММ-індекс під назвою PRO_SMART. Але, звичайно, із обов'язковим виставленням функції обмеження збитків StopLoss і TakeProfit на рівні -1%...+1%. Тобто, при досягненні збитку по індексу розміром -1%, торгова угода автоматично закрилась би, не дозволивши збільшити збиток. І вона таки закрилась, але навпаки із прибутком вище +1%. Отже, досить ризиковане інвестиційне рішення цього торгового тижня принесло наступний непоганий результат:

 
Переваги торгів через ПАММ-рахунки

• Висока прибутковість

Ви можете самостійно регулювати профіти та ризики, створивши власний збалансований інвестиційний портфель з привабливих вам інструментів.

• Безпека інвестування

Система ПАММ виключає факт невиконання зобов'язань з боку Керуючого, тим самим захищаючи свої інвестиції від неторгових ризиків, властивих класичному довірчому управлінню.

• Ліквідність інструментів без обмежень у строках

Інвестор має можливість у будь-який момент поповнити або вивести кошти з ПАММ-рахунків.

• Мінімальна сума інвестування

Можливість вибору ПАММ-рахунку з порогом капіталовкладення від $10.

• Розподіл ризиків

Розподіл ризиків відбувається пропорційно між Керуючим і Інвестором, залежно від параметрів оферти.

Що таке ПАММ?

Інвестування в ПАММ-рахунки є одним з найбільш вигідних інструментів отримання прибутку. Даний сервіс дуже популярний завдяки високій прибутковості, мінімізації ризиків за рахунок власного контролю інвестицій та простоті управління.

ПАММ-рахунок є професійним типом рахунку, що включає в себе кошти Керуючого і необмежені фінанси Інвесторів, сегрегованих у загальному рахунку.

Довірче управління вигідне всім учасникам ПАММ. Розподіл прибутку відбувається автоматично, пропорційно до часток учасників, згідно з офертою, що виключає ризики невиконання зобов'язань для всіх учасників. Крім прибутку, Керуючий отримує можливість розкрити потенціал своєї Торгової Стратегії за рахунок коштів інвесторів. Інвестор, у свою чергу, отримує пасивний дохід, не беручи участі в торгівлі і без необхідності постійного моніторингу ринкових ситуацій.

Основою будь-якого ПАММ-рахунку є оферта. Кожен інвестор може вибрати собі необмежену кількість ПАММ-рахунків, спираючись на свою інвесторську стратегію.

Попередження про ризик: Ви повинні знати, що при маржинальній торгівлі існує ймовірність того, що Ви можете втратити все або деяку частину Ваших початкових інвестицій, втрата яких може вплинути на Ваш фінансовий добробут. Інтернет-торгівля включає в себе додаткові ризики, в тому числі можливі і неторгові ризики. Будь ласка, уважно вивчайте інформацію даної сфери, перед прийняттям будь-якого визначального рішення.

Зараз ви читаєте новину «Інвестпортфель в PrivateFX. Результати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua
Голосів: 3102
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути