Пʼятниця, 03 лютого 2012 16:11

Фірташу дозволили й надалі контролювати два унікальні комбінати

Фірташу дозволили й надалі контролювати два унікальні комбінати

Приватне акціонерне товариство "Кримський титан" і Фонд державного майна (ФДМ) продовжили договір оренди Іршанського гірничо-збагачувального комбінату (Житомирська область) і Вільногірського гірничо-металургійного комплексу (Дніпропетровська область) до 2014 року.

Про це йдеться в угодах "Кримського титану" і ФДМУ, підписаних сторонами 24 січня 2012 року за підсумками судових розглядів, повідомляє прес-служба "Кримського титану".

Сторони домовилися про продовження терміну оренди Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК ще на п'ять років, а відлік цього терміну починається з моменту закінчення в 2009 роки дії попередньої оренди. Таким чином, "Кримський титан" є орендарем Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК до вересня 2014 р.

Згідно з досягнутими домовленостями, компанія погасить заборгованість за оренду Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК у розмірі 151,4 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Європейці хочуть занадто багато газу - "Газпром"

За весь період оренди з 2004 по 2011 рік "Кримський титан" інвестував у розвиток Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК більше 500 млн грн, у тому числі понад 150 млн грн в 2009-2011 роках, повідомляє прес-служба компанії. Інвестиційні кошти були направлені на закупівлю нових гірничодобувних машин, оновлення збагачувального, монтажного й енергетичного устаткування.

Заборгованість за оренду Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК виникла у зв'язку з тим, що в 2009 році ФДМУ після закінчення терміну дії договорів оренди не пролонгував їх на п'ятирічний термін, як це було передбачено чинними на той момент договорами. У період судового розгляду на майно Іршанського ГЗК і Вільногірського ГМК був накладений арешт. У зв'язку з цим "Кримський титан" призупинив внесення орендної плати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фірташ хоче купити 8 мільярдів "кубів" газу

"Кримський титан" - найбільший у Центральній та Східній Європі виробник двоокису титану. Підприємство входить у групу компаній Дмитра Фірташа Group DF. Group DF належать 50% мінус 1 акція підприємства. 50% плюс 1 акція належить державній акціонерній компанії "Титан".

Зараз ви читаєте новину «Фірташу дозволили й надалі контролювати два унікальні комбінати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 26211
Голосування Чи подорожчають продукти через відміну державного регулювання цін?
  • Так, виробники і магазини скористаються цим
  • Так, але подорожчають тільки найпопулярніші товари
  • Ні, будуть лише сезонні коливання цін
  • Деякі товари подешевшають
  • Державне регулювання - це радянський пережиток. Його треба відмінити
Переглянути