Найчастіше студентам пропонують роботу у сфері продажів. Майже кожна десята вакансія від банків. Ще 8% - це кур'єри, водії, оператори контакт-центрів, адміністратори та секретарі.
Також багато вакансій для молодих спеціалістів є у сфері виробництва, торгівлі та логістики. Щоправда, відповідно до кількості резюме, студентів цікавлять сфери IT, гостинності, торгівлі та краси-оздоровлення, пише The Point.
За статистикою, зарплатні очікування студентів нижчі, ніж пропозиція роботодавців. Так, у середньому молоді спеціалісти у сфері логістики, продажів чи туризму претендують на заробітну плату трохи більше 6-ти тис. грн. Водночас компанії обіцяють платити 9-10 тис. грн. Лише юні бухгалтера претендують на винагороду більше, ніж пропонують роботодавці.
Загалом роботодавці готові підлаштовуватися під потреби студентської аудиторії - поєднувати навчання і роботу, роботу і відпочинок чи прагнення до кар'єрного росту.
В Україні у квітні 2018-го середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств становила 8480 грн. Це у 2,3 раза більше від рівня мінімальної зарплати - 3723 грн. Порівняно з березнем, у квітні середня номінальна зарплата зросла на 1,2%. Якщо порівнювати з квітнем минулого року, вона збільшилась на 27%, повідомили у Держстаті.
Коментарі