На територіїї окупованого Донбасу планується налагодити виробництво поштових марок з текстом: "Дякуємо Путіну" та "Дякуємо Росії".
Про це повідомляє Головне управління розвідки України.
Зазначається, що разом з приїздом на територію Донбасу 50-го гумконвою МНС РФ, російським військовим з Центру інформаційної протидії наказано використати цей факт як черговий привід для формування почуття подяки керівництву Росії "За допомогу та підтримку".
"Планом проведення заходів військової пропаганди передбачається випуск поштових марок: "Дякуэмо Росії" і "Дякуэмо президенту Путіну" і їх вручення особовому складу "гуманітарного" конвою керівниками т.зв. народних республік (ЛНР і ДНР)", - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялось, що протягом трьох місяців на Донбас прибудуть три гумконвої.




















Коментарі
2