Ексклюзиви
неділя, 23 липня 2017 14:53

Порошенко озвучив основну вимогу на переговорах нормандської четвірки

Порошенко озвучив основну вимогу на переговорах нормандської четвірки
Вимагатиме припинення обстрілів. Фото: "Вести"

Під час телефонної конференції представників нормандської четвірки Україна вимагатиме повного забезпечення режиму тиші на Донбасі.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООН готова підтримувати зусилля нормандської групи

"Під час телефонної конференції у нормандському форматі, яку планують наступного тижня, вимагатиму негайного забезпечення режиму тиші. В разі невиконання – посилення санкцій проти РФ згідно з нещодавнім рішенням саміту Великої сімки", – написав він.

Телефонна конференція учасників нормандської четвірки пройде у понеділок, 24 липня.

Президент Франції Еммануель Макрон анонсував на понеділок, 24 липня, телефонну розмову з президентом України Петром Порошенком, президентом РФ Володимиром Путіним і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Говоритимуть про конфлікт на Донбасі.

Зараз ви читаєте новину «Порошенко озвучив основну вимогу на переговорах нормандської четвірки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 25817
Голосування Чи можливий мир на Донбасі за "формулою Штайнмаєра" (вибори+відведення військ+амністія бойовиків+особливий статус Донбасу)?
  • Так, пора закінчувати війну будь-якими способами
  • Ні, мир буде тільки після перемоги
  • Потрібно далі проводити переговори та залучити до них США
  • Війна в Україні закінчиться тільки після повернення Криму
  • Ваш варіант (у коментарях)
Переглянути