




Представники полку "Азов" провели екскурсію для журналістів на трьох пунктах дислокації в Урзуфі, Маріуполі та селищі Юр'ївка. Показали кімнати, де живе особовий склад, навчальні центри, спортзали, їдальні, збройові кімнати, продовольчі та речові склади, стоянки для техніки. Повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
За словами командира полку Максима Жоріна, "Азов" сьогодні дуже відрізняється від "Азова" в 14-му році. Влітку 2014-го, на момент звільнення Маріуполя, особовий склад, тоді ще батальйону, налічував 150 осіб, а сьогодні кількість бійців полку перевищує 1000 осіб. У структурі такі бойові підрозділи: 2 піхотні батальйони, гаубичний дивізіон, танкова рота, розвідка і снайпери.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 22 поранених воїнів АТО спецбортом доправили в Одесу
За словами керівництва полку, фінансування "Азова" - це волонтерські кошти.
Порятунок 20-річного бійця Романа Гюліджаняна назвали найбільшим за історію лікарні Мечникова.
Коментарі
На стихийных рынках вообще нельзя покупать продукты питания, поскольку они потенциально опасны. Эта продукция может вызвать всю группу кишечных заболеваний и сильные пищевые отравления!
Это что пережиток времен дефицитов и перестройки, когда нужные и хорошие товары и продукты можно было найти только на базарах?
На сегодняшний момент развиты сети гипермаркетов, супермаркетов, где можно нормально скупится.
Я вооще считаю, те люди которые что-либо покупают на трассах просто элементарно не задумываются о своем здоровье.
в мене враження,що g.ua. пропагує мовний суржик. Невже не можна подавати матеріал літ.мовою? Ви ж преса... Невже ми ніколи не станемо українцями,а так і залишимося хохлами?????
Цілком згодна з вами - хіба можна так подавати матеріал?
"купили шо нада" - це ж просто посміховисько!