До війни в підконтрольній частині Донецької області було 1 млн 860 тис. жителів.
Зараз щонайменше 750 тис. не виїхали.
"Тільки потягами за цей час ми вивезли 122 тисячі осіб. Це без Маріуполя. Ми проводимо з людьми роботу: виїжджайте заздалегідь. Хтось не хоче, когось обійде ця ситуація. Коли ще ніхто не міг зрозуміти, що в Маріуполі така ситуація буде. Але ми бачили з півдня проривання, коли з Криму вони заходили. То першими потягами, які прийшли ввечері 24 і 25 лютого, виїхали лише 800 людей", - сказав в інтерв'ю suspilne.media керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
Найпроблемнішими населеними пунктами залишаються ті, що вздовж лінії розмежування. На півдні - Маріуполь.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Зухвалий крок може стати ремісією "бліцкригу" - Кириленко пояснив, чому військові не мають виходити з великих міст
"Він у блокаді, вони його можуть навіть обходити. Волноваський район. Волновахи немає, але позиції відійшли. І по тих позиціях ворог намагається рухатися, щоб просуватися в області, дійти до межі з Дніпропетровщиною. Авдіївка, Мар'янка, Красногорівка, Торецьк. Це вже межа з Горлівкою. Світлодарськ також. Це наближений Дебальцевський напрямок. Краматорськ здебільшого в тилу, але по ньому ракетні удари", - додав Кириленко.
Волноваський район на Доннеччині є стратегічним плацдармом для Росії. Такої думки керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
Волноваський район - це великі господарські угіддя, там майже 100 тис. жителів. Це невеликі населені пункти вздовж лінії розмежування. Частина з них зайнята. Частину ворог проходить, його відбивають.
Коментарі