Будівництво нових доріг на Донбасі забезпечить місцевих роботою і дасть приклад того, що Україна розвивається.
Про це в коментарі Gazeta.ua сказав волонер Ілля Лисенко з позивним "Хоттабич".
"Не секрет, що на Донбасі жахливі дороги. Отже треба будувати нові дороги. Це робили американці під час Великої депресії. Це робили німці в 1930-роках, коли треба було підняти національних дух і влаштувати безробітних. Проста робота, яка, по-перше, приносить усім заробіток. По-друге, люди швидко бачать результати роботи. Все це покращує комунікації, скупчення будівельників спонукатиме підприємців відкривати крамниці, будувати для них житло.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бійці активованим вугіллям цідили дощову воду й сечу, аби втамувати спрагу
Можна заохотити певну кількість переселенців повернутися на Донбас і взяти участь у будівництві. Так, їм треба платити хороші зарплати - 15 тисяч гривень. Держава не збідніє, якщо дасть їм такий заробіток. За мірками Донбасу вони відчували б себе багатими людьми. Жили б у нових будинках, які можуть самі ж і будувати. Коли ти розумієш, що пропрацював три роки, і будинок тепер твій, - це і є майбутнє, яке дає впевненість. Він знатиме, що працює на зміцнення держави. Дороги оживили б рух на Донбасі. Це також стратегічно важливо для військових. Передислокація військ по теперішніх дорогах немислима. Вона просто руйнує і без того стару техніку. Якщо це втілити, то багато людей на тій стороні просто роти роззявлять. Всі ці люди хоча б раз на місяць приїздять на нашу територію за пенсіями, купують телефонні карточки. Треба, щоб вони захотіли повернутися в Україну", - сказав він.
У 2014 році Ілля Лисенко з першим батальйоном Нацгвардії, сформованим з активістів Майдану, вирушив на Донбас. Створив "Екстрену Медичну Службу Хоттабича", яка за час війни більше 8 тисяч разів виїжджала рятувати поранених. У жовтні 2015 року отримав орден "За мужність" ІІІ ступеня.
Коментарі
1