В Катарі в будь-якому громадському місці, наприклад лікарні чи поліцейському відділку, є зали очікування для чоловіків і для жінок. Навіть якщо пара одружена, доведеться чекати окремо.
Про це розповідає Людмила Сура з Одеси, яка 5 років мешкає в Досі. За її словами, варіантів житла в місті багато: квартира, вілла, номер в готелі, передає "Обозрєватель".
"Можна знімати одному, а можна з кимось, і при цьому розподіляти орендну плату. Найчастіше в вартість оренди вже входить електрика і вода, іноді інтернет. Якщо людина хоче жити одна, їй потрібно розраховувати мінімум на 2500 ріал (близько 17 тис. грн). Я якщо згоден ділити з кимось житло - можна знайти непогані варіанти за 1600-1800 ріал з людини".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український студент розповів, як вступити до Китаю без знання мови
"Ціни на продукти помірні. Я завжди читаю етикетки, беру в основному імпорт з Туреччини, Східної Європи. Яйця беру з Оману. Упаковка 6 штук - 5 ріал (34 грн). Курку з Туреччини - свіжа грудинка коштує 25 ріал за кг. Молоко катарське - 7-9 ріал за літр, батон свіжоспеченого білого хліба за 5 ріал".
Зарплати в Катарі абсолютно різні. Офіціант та бармен отримують близько $1 -$1,5 тис. доларів, секретар чи офіс-менеджер — $2 тис.
"Медичним страхуванням завжди займається роботодавець, сам працівник ніколи не бере участі в процесі оформлення. Чим більше компанія, тим ширша страховка. А приклади цін: звичайна консультація коштує 150-200 ріал (близько 1500 гривень), за аналізи і обстеження потрібно окремо платити. Один день в стаціонарі вартує від 1200 ріал з триразовим харчуванням".
Українка Лиса Павлова п'ять років мешкає у Німеччині. Розповідає, що німці люблять на будь-які зустрічі призначати точні дати. Майже в кожній сім'ї є настінний календар, в якому прописані плани всіх членів для загального зручності. Транспорт розписаний похвилинно, магазини відкриваються і закриваються за розкладом.
Коментарі