




Сергій Кириченко з Горішніх Плавнів на Полтавщині став першим українцем, який отримав запрошення на роботу в Мадагаскарі. Чоловік розповів про плюси та мінуси острова.
"Співпрацюю з компаніями, які займаються гірничим добуванням, тому часто відправляють у відрядження. Одне із замовлень виконував на Мадагаскарі. Влаштуватись на роботу реально, але потрібно пройти велику кількість інтерв'ю", - каже українець Обозреватель.
Візу можна отримати в аеропорту на 30-90 днів (від 27 доларів). Тому займатись цим питанням завчасно немає необхідності.
"Із столиці острова мене забрав водій і відвіз на закриту територію підприємства. Поселили в двоповерховий котедж з інтернетом, телевізором і іншими зручностями. На території був магазин, у якому можна було купити все необхідне. Ціни помірні, економити не доводилось. Наприклад, пиво коштувало 1 долар, а хороше вино - 12 доларів", - каже Сергій.
На території був безкоштовний спортзал, теніс, більярд та гральні автомати. Компанія зробила все для того, щоб працівникам було комфортно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка розповіла, як воно бути заміжньою за американським військовим
"Місцеві жителі живуть дуже бідно. Їдять рис та банани, які самі вирощують. Вручну роблять цеглу з глини з рисових полів. Якщо в тебе є 100 доларів - для малакасі ти багач. Тай взагалі, якщо вистачило грошей на цю поїздку, значить ти вже не бідуєш", - коментує емігрант.
Малакасі, які працюють на підприємстві отримують 400 доларів. Така зарплата в шість разів більше, ніж середня по Мадагаскару. Іноземцям платять 3500 доларів(95000 гривень). А в Україні за таку ж роботу платять 200 доларів. Різниця відчутна.
"На Мадагаскарі є хороші ресторани зі смачною їжею. В основному представлена французька кухня. Єдине, чого варто боятись на острові - поцілейських. Тут вони корумповані. Візразу починають вимагати гроші", - каже українець.
Тут - добрі та відкриті люди. Так, жителі острову часто жаліються на правління і корупцію - ця ситуація знайома не лише Україні. І хоч вони майже нічого не мають, зате почуваються щасливими і вміють радіти кожному дню.
Колишній працівник запорізької електростанції Віктор Карев переїхав в Домінікану. На переліт взяв тисячу доларів кредиту.
Коментарі
На Проспекті Перемоги на швидкості 130 км/год проїзд на червоне світло? Власними руками 31-річному Андрію Гончарову за такі порушення лице розбив би. Тому що через таких, як він, гинуть законослухняні громадяни. Ще років через 10-15 Андрій Гончаров купить велику дорогу іномарку і заявлятиме як та леді, що захищала водія, який збив велосипедиста о 3-й ночі на мосту Патона: "я не для того покупала машину за 100 тысяч чтобы уступать дорогу велосипедам".
Що за дурня чому я маю доводити свою не винність в суді витрачаю свої нерви та час. И чому інспектор не несе відповідальності за не справедливо винесений протокол. Було б логічно якщо я довів в суді свою правоту то інспектор сам має сплатити для держави суму штраву.
Читаю: "Минулої зими Андрій їхав понад 130 км/год по столичному просп. Перемоги.". Він що, цей Андрій, якийсь придурок, щоб з такою швидкістю по місту їздити? Я сам водій, швидкість люблю, але вибачте - це вже занадто!
гаишники - [Видалено]!!!!
Престижные авто они практически не тормозят . Даже если грубое нарушение ПДД там на лицо . Это факт известный . Увеличение размера штрафов , только принесло увеличение размера взятки ГАЙцу ... Следующее увеличение штрафов и будем отстегивать на лапу им еще больше ...