Ексклюзиви
Четвер, 10 серпня 2017 00:18

"Повідомляти стать майбутньої дитини заборонено законом" - 3 незвичних факти про Китай

"Повідомляти  стать майбутньої дитини заборонено законом" - 3 незвичних  факти про Китай
Анастасія Манько 4 роки живе у Китаї Фото: з архіву Анастасії

У Китаї вагітним жінкам не повідомляють стать дитини після УЗД - це заборонено законом. Раніше всі сім'ї хотіли саме хлопчика. Син - продовжувач роду, маленький імператор. Тому якщо первісток був дівчинкою, багато жінок вирішувалися на аборт.

Як результат, за останніми даними, кількість чоловічого населення в Китаї перевищує жіноче на 40 мільйонів. Факти, які здивують українця в Китаї, розповіла Анастасія Манько з Дніпра. Вона живе в Китаї четвертий рік, повідомляє vesti.dp.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Продукти купують через балкон" - 3 цікаві факти про Єгипет

Китайці не соромляться відрижки і плюють на вулицях

"Уявлення китайців про пристойність відрізняються від наших, і скоро це починає здорово дратувати. З дитинства вирощене почуття конкуренції породжує установку: "Треба бути краще і швидше за всіх!". Це можна спостерігати, стоячи в черзі: варто трохи задуматися і загальмувати, як перед тобою вже влізе хтось. У транспорті ніхто нікого не пропускає, і дуже рідко поступаються місцем, будь то мама з дитиною, літня людина або вагітна де вушка ", - каже Анастасія Манько.

Китайці переконані: що природно, то нормально. Вони не соромляться відрижки і плюють на вулицях. Деякі батьки дозволяють своїм дітям справляти природні потреби в найнесподіваніших місцях: і прямо посередині вулиці, і навіть в приміщенні.

Денний сон за розкладом

Неважливо ким і де працює китаєць. Навіть якщо терміни горять, - опівдні всі кидають роботу і дуть спати. Лягають на столах в офісі, засипають сидячи на стільці, стоячи в метро, ​​на підлозі або на лавці.

"Наприклад, відомий магазин IKEA в Китаї є місцем зустрічей і проведення часу. Туди приходять няні з дітьми, пари, друзі, і часом зовсім нема за покупками. Найчастіше, особливо у вихідні, все дивани, крісла та ліжка зайняті: няні і мами весело грають з дітьми, друзі можуть розмовляти, зручно розташувавшись на м'якому дивані, деякі, лежачи в ліжку, читають журнали і навіть сплять. Я не можу уявити, що в Україні комусь прийде в голову піти в меблевий магазин поспати. А в Китаї - будь ласка, ніхто тобі й слова не скаже"

Табу на секс

Хоча китайці вкрай відверті, коли говорять про фізіологічні потреби, розмови про секс є строгим табу. Навіть згадка цього слова змушує як чоловіків, так і жінок червоніти і ніяковіти. Сексуальне виховання дітей в школах геть відсутнє. Як наслідок - дуже поширені аборти серед молодих дів очок. Мене шокувала реклама абортів на вулиці: "На третій аборт знижка 30%".

У Нідерландах породіль та новонароджених виписують одразу після пологів. Після цього їм обовязково призначають крамзорга - медсестру, яка приходитиме додому перші 7-10 днів. Вона навчає догляду за дитиною, допомає з домашніми справами та приготуванням їжі.

Зараз ви читаєте новину «"Повідомляти стать майбутньої дитини заборонено законом" - 3 незвичних факти про Китай». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі