вівторок, 28 березня 2017 09:50

Як заробляють українці в Грузії

Як заробляють українці в Грузії
Шатілі -старовинне північно-східне поселення Грузії.Фото: facebook.com

Українка Тамара Мартиненко заробляє у Тбілісі здаванням квартир в оренду. Три роки тому жінка продала 2-поверховий будинок у Харкові та переїхала в Тбілісі.

"Спочатку придбала так звані апартаменти. Це щось на зразок готельного номеру, з невеличкою кухнею, іноді без неї. Головна перевага — поряд море. Але така мініквартира зручна лише для відпочинку. Із собою привезла 50 тисяч доларів, усі вклала в бізнес. Зараз маю агенцію нерухомості. Моя команда здає і продає квартири по всій країні", - розповідає Тамара.

Вартість квартир у Грузії коливається від $12 тис. до $130 тис. Ціна зележить від місця розташування, утепленості будинку, віддаленості від моря. Зняти житло подобово коштуватиме від $12 до $50.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка розповіла про особливості життя в Туреччині

"У Харкові ми продавали на ринку. Мали зв'язки з багатьма компаніями взуття та одягу. Але чоловік втік до молодої коханки. Під час розподілу майна бізнес відійшов йому. Якщо порівнювати заробітки, то в Україні вони були вищі. Ми заробляли по 5-7 тисяч доларів кожен. Тут значно скромніші. В середньому маю 3 тисячі доларів. У гарячий сезон до 5 тисяч доларів", - додала жінка.

Тамара каже, до життя в Тбілісі звикла дуже швидко. Кожен грузин добре знає англійську чи російську мови. Але вивчати грузинську потрібно.

"Мова є таким собі елітним купоном. Приходиш на ринок, якщо розмовляєш грузинською - тобі роблять знижку. Якщо супроводжуєш клієнтів, знаючи мову, теж отримуєш бонуси, наприклад, винагороду за укладений контракт. Вчити мову нескладно. Я вивчила за півроку, хоч мені уже за 40", - пояснила Тамара.

Зараз ви читаєте новину «Як заробляють українці в Грузії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути