Ексклюзиви
Четвер, 17 квітня 2014 17:00

Відомий французький актор уперше привезе в Україну "незвичні читання"

Відомий французький актор уперше привезе в Україну "незвичні читання"

Дені Лаван уперше завітає в Україну з театральним проектом "У подорожі", про який вже багато говорять у Парижі. Цього разу мистецька співпраця з театром "ДАХ" дала несподіваний результат – театральні читання. Головні ролі виконають Дені Лаван та Дмитро Ярошенко, Марина Вознюк забезпечить музичний супровід та переклад.

У 2006 році, актор театру та кіно Дені Лаван вирушив у подорож до Росії з нагоди турне, присвяченого поезії. У кожному місті він мав численні зустрічі з місцевими поетами, які ділилися своїм досвідом. Ці миті життя та спадщина великих авторів надихнули його до написання розповіді, яка була опублікована в 2009 році. Саме завдяки цій пригоді Дені Лавана українська публіка зможе зустрітися й з українським актором Дмитром Ярошенко.

Після постановки "Станція", в рамках минулорічного ГОГОЛЬFESTу, французький режисер Стефан Рікордель повертається до Києва, щоб презентувати ось ці театральні читання "У подорожі...".

Цей франко-український проект став одою грі, подорожі, іншим творам, написаним українською, французькою та російською мовами, а також шаною таким світовим авторам, як Шекспір, Гоголь, Достоєвський, Кольтес...

Читання в Україні відбудуться тільки один раз в рамках фестивалю "Французька весна". "У подорожі" покажуть 26 квітня о 19:00 в клубі "Sentrum".

Зараз ви читаєте новину «Відомий французький актор уперше привезе в Україну "незвичні читання"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1559
Голосування Який спецрежим запровадити для артистів, які гастролюють у Росії?
  • Штраф
  • Гастрольний збір. Гроші скеровувати на потреби ЗСУ
  • Недопуск до теле- та радіоефірів
  • Маркування афіш, що виступає гастролер у РФ
  • Обмеження виступати на найбільших майданчиках
  • Заборона виступів в Україні
Переглянути
Погода