Ексклюзиви
Середа, 29 лютого 2012 11:23

У Києві читали іспанську поезію
9

Юлія Писаренко та Віктор Самойленко
Фото: Фото Ольги Скороход
Віктр Писаренко

28 лютого у Букарні "Бабуїн" відбувся вечір іспанської поезії "La Tertulia". Зібрання організоване літературним порталом "Літфест".

Учасники "Літфесту" Юлія Писаренко та Віктор Самойленко читали поезії Федеріко Гарсіа Лорки.

Приміщення не змогло вмістити усіх бажаючих послухати вірші. Близько сотні глядачів змушені були тулитися у невеликій залі, однак залишили подію лише одиниці незадоволених.

Під кінець вечора прозвучало кілька віршів іспанською мовою у виконанні аташе посольства Іспанії з питань культури пана Оріола Ескаласа.

Задумка "Літфесту" має на меті зробити поезію доступнішою для читача.

Автор ідеї Поліна Городиська зазначила, що цьогоріч вирішили організувати ряд вечорів, присвячених літературі різних країн світу.

"Іспанія таки яскрава країна. Ми вирішили почати з неї, щоб залучити якомога більше глядачів. Виникло це все під враженням від прослуханого ролика японської поезії. Я побачила, як це звучить в оригіналі, й вирішила, що людям також буде цікаво послухати. До того ж, сучасна поезія інших країн нам мало знайома. Українська середньостатистична людина не знає, що там відбувається, що пишуть, які образи превалюють. Зрозуміло, що авторів з цих країн ми не зможемо привезти, але дати можливість почути їхні вірші нам під силу", - сказала вона.

За словами організаторів, читання поезії різних країн має відбуватися кожного місяця.

Зараз ви читаєте новину «У Києві читали іспанську поезію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі