вівторок, 14 травня 2013 11:19

Новий Трудовий кодекс допоможе узаконити рабську працю в Україні

Новий Трудовий кодекс допоможе узаконити рабську працю в Україні
Регіонал Ярослав Сухий. Фото: obozrevatel.com

У Верховній Раді 22 квітня 2013 за № 2902 народними депутатами від Партії регіонів Ярославом Сухим та Олександром Стояном зареєстрований текст законопроекту нового Трудового кодексу, за яким зобов'яжуть працювати кожного українця на умовах, вигідних винятково роботодавцю.

Депутати хочуть дати можливість роботодавцю замість укладання колективного договору шляхом видачі локальних нормативних актів самостійно регулювати всі внутрішні питання.

Таким чином, роботодавець може визначати умови праці, права та обов'язки працівників і профспілок в односторонньому порядку, ніж повністю проігноровані права трудового колективу.

Відповідальність роботодавця за порушення власних нормативних актів законодавством не передбачена. На відміну від чинного трудового кодексу, законопроект значно розширив перелік підстав для звільнення одиноких матерів. Законопроект передбачає новий вид додаткової відпустки - заохочувальний.

Заохочувальна відпустка надається з ініціативи роботодавця за сумлінне виконання трудових обов'язків, тривалу сумлінну працю та на інших підставах з частковим або повним збереженням заробітної плати.

Зараз ви читаєте новину «Новий Трудовий кодекс допоможе узаконити рабську працю в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

76

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути