Середа, 24 квітня 2013 14:18

Українці хочуть боротися з корупцією на референдумі - опитування

Українці хочуть боротися з корупцією на референдумі - опитування
Фото: mair.in.ua

Переважна більшість українців вважають, що необхідно прийняти на референдумі антикорупційний закон, який би дозволяв контролювати витрати чиновників і депутатів.

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 23 лютого по 11 березня 2013 року, передає Українська правда.

88,2% респондентів згодні з тим, що закони проти корупції в Україні недійові через те, що вони приймаються Верховною Радою, тобто депутатами, для контролю за якими ці закони теж призначаються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Верховній Раді зареєстровано проект Трудового кодексу України

В тому числі повністю згодні 65,5% та скоріше згодні 22,7%. Скоріше не згодні – 3,2% опитаних, повністю не згодні – 1,7%. Не змогли відповісти на питання 6,7%.

Понад 88% українців згодні також з тим, що необхідно прийняти на референдумі антикорупційний закон, який би дозволяв контролювати витрати чиновників і депутатів всіх рівнів, а також членів їхніх родин і їхніх родичів.

При цьому повністю згодні 67.1% та скоріше згодні 20.9%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Влада демонструє свої можливості" - експерт про підписання "виїзних" законів Януковичем

Методом інтерв'ю опитано 2760 респондентів, що мешкають в усіх областях (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,8% для показників близьких до 50%, 2,4% для показників близьких до 25% та 1,7% для 10%.

Зараз ви читаєте новину «Українці хочуть боротися з корупцією на референдумі - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 7025
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути