Ексклюзиви
Середа, 11 травня 2011 18:20

Люко Дашвар написала перший роман нової трилогії

Люко Дашвар написала перший роман нової трилогії

Авторка романів "Село не люди", "Кров з молоком", "Райцентр" і "Мати все", 57-річна Люко Дашвар написала нову книгу.

П'ятий роман авторки "Макар" стане першим у трилогії "Биті є". Письменниця присвятить її уже відомим персонажам роману "Райцентр"(2009) — Макару, Максу і Гоцику.

"Для мене книга "Райцентр" найважливіша, хоч у неї найменший успіх, - каже письменниця.- Всі мої романи — просто історії. А от "Райцентр" — зріз нинішнього молодіжного суспільства. Тому я вирішила його нахабно продовжити".

За словами письменниці, її герої — типові сучасні молоді люди.

"Я щодня бачу, що відбувається з моїми дітьми, спілкуюся з їхніми друзями. Таких людей багато серед друзів моїх дітей — обов'язково два типажі: один компромісний (Макар), а другий (Гоцик) вільний до втрати пульсу, Він розмінюється на дрібниці, але по великому рахунку ніколи не розміняється. Макс-метросексуал. Це моє внутрішнє сприйняття нинішньої "золотої"молоді. Він — ілюстрація до знецінення поняття "праця". Нині ж головне прилаштуватися, а не трудитися", - зазначила Дашвар.

На початку трилогії авторка змусить своїх персонажів шукати відповіді на всі нерозв'язані питання "Райцентру".

"Відповідь, як жити, є у Макара: він переступає через моральні принципи і стає коханцем немолодої жінки. Натомість Макс і Гоцик лишаються на Костянтинівській і поки що не мають такої відповіді. В кінці трилогії у Макара не буде відповіді, як жити. Макс матиме відповідь, але негативну, а в Гоцика буде відповідь позитивна", - зауважила письменниця.

З власних дітей, зізналася авторка, персонажів не списує.

"Синові 28, а дочці 30 років. З них ніколи типажів не пишу. Їх у моїх книгах немає", - підкреслила вона.

Над романом "Макар" письменниця працювала протягом місяця і закінчила його на початку травня. Як і перші чотири книги авторки, роман вийде друком у харківському видавництві "Клуб сімейного дозвілля" Презентація книги планується під час ХVII форуму видавців у Львові 13-19 вересня.

Зараз ви читаєте новину «Люко Дашвар написала перший роман нової трилогії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1664
Голосування Який спецрежим запровадити для артистів, які гастролюють у Росії?
  • Штраф
  • Гастрольний збір. Гроші скеровувати на потреби ЗСУ
  • Недопуск до теле- та радіоефірів
  • Маркування афіш, що виступає гастролер у РФ
  • Обмеження виступати на найбільших майданчиках
  • Заборона виступів в Україні
Переглянути
Погода