Четвер, 20 червня 2013 10:18

Кабмін дозволить пити горілку в санаторіях та пиво у спортзалах

Кабмін дозволить пити горілку в санаторіях та пиво у спортзалах
Фото: zdorlife.ru

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує змінити правила роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Зокрема, дозволити торгівлю алкоголем у ресторанах на території санаторіїв, а пивом – у закритих спортивних спорудах, але лише в пластиковій тарі.

Відповідні зміни містяться в проекті постанови міністерства про зміну правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Також у документі пропонується скасувати норму про обов'язкове маркування штампом підприємства етикеток на алкогольній продукції, що реалізуються на підприємствах громадського харчування. Крім того, Мінекономрозвитку пропонує за рішенням торгових підприємств наносити на товар інформацію про нього регіональною мовою або мовою нацменшин і на інших мовах. Така інформація може бути розміщена поряд з текстом, викладеним державною мовою.

Також пропонується зобов'язати торгові підприємства забезпечити можливість використання спеціальних платіжних засобів при здійсненні розрахунків за продані товари. Правила торгівлі алкогольними напоями затверджено постановою Кабміну в 1996 році.

За даними Всесвітньої організації здоров'я, Україна посідає 1-ше місце в світі за рівнем дитячого алкоголізму. А за статистикою ВООЗ за 2012 рік, країна на п'ятому місці в світі за споживанням алкоголю (у 2011-му було шосте) і на другому - за рівнем смертності від цієї соціальної недуги в Європі.

Зараз ви читаєте новину «Кабмін дозволить пити горілку в санаторіях та пиво у спортзалах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

56

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода