Ексклюзиви
Субота, 27 жовтня 2012 04:31

Галя Ткачук пише про дітей, які самі живуть у київському передмісті
6

Збірка коротких новел 27-річної Галі Ткачук "Найкращі часи" вийшла у рамках проекту "Електрокнига". Книжку планують розповсюджувати одночасно в паперовому й електронному варіантах.

- Галя Ткачук - моя давня любов, - каже керівник проекту "Електрокнига" Антон Санченко, 46 років. - Ще з часів "Славки" (повість "Славка" вийшла 2006-го. - Gazeta.ua). Мене тоді вразили дві речі. Перша - діти, які самі живуть у київському передмісті, бо всі дорослі щоранку на електричках виїжджають у Київ. І те, що ці діти знають, де той колодязь, в якому був білгородський кисіль із "Повісті временних літ". Якось я читав Нестора Літописця без прив'язки до сучасної географії, а виявляється - все це поряд, декілька станцій електричкою. В новій книжці найбільше подобається оповідання "Тисяча шматочків". Я з часів свого захоплення Богданом Жолдаком люблю оповідання, дія яких відбувається в київських трамваях.

Видавець розповідає, що цю збірку вже мали видати кілька років тому, за неї бралися два видавництва, але не склалося. Вважає, що тексти не можна перетримувати, це шкідливо для авторського зростання.

- Важливим моментом було рішення відмовитися від того, що напрацювали для попередніх спроб видання - у нас були ці матеріали, і замовити нові ілюстрації Марисі Рудській, - говорить Санченко.

У п'ятницю 26 жовтня Антон Санченко віддав у друкарню макет книжки. На той час електронну версію вже добу можна було отримати умовно-безкоштовно. Пдф-файл читачі скачували на сайті "Автура", за бажання могли сплатити за це з допомогою сервісу веб-мані.

- Друкуємо партіями, або як кажуть видавці "заводами", по 50 примірників, розходяться ці - додруковуємо. Це трошки дорожче, ніж надрукувати одразу тисячу, але навіщо молодим авторам ота тисяча? Електронна версія при цьому розповсюджується умовно-безкоштовно, тож ті, кому задорого, просто можуть скачати в інтернеті. Мені здається, це чесно, - зазначає видавець. - Галину книжку за першу добу скачали 116 разів.

Орієнтовна поява першого паперового накладу 8 листопада, видавнича ціна - 25 грн.

 

Зараз ви читаєте новину «Галя Ткачук пише про дітей, які самі живуть у київському передмісті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 463
Голосування Який з українських музичних фестивалів цього літа ви вважаєте найкращим?
  • Atlas Weekend
  • UPark Festival
  • Файне місто
  • Leopolis Jazz Fest
  • ZaxidFest
  • Джаз на Дніпрі
  • Бандерштат
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода