четвер, 29 листопада 2012 15:11

Авторів скандального фільму про мусульман засудили до страти

Авторів скандального фільму про мусульман засудили до страти
Фото: AFP

Єгипетський кримінальний суд виніс смертний вирок сімом людям, звинуваченим у виробництві фільму "Невинність мусульман", який на початку цього року викликав протести проти США у багатьох мусульманських країнах.

Цих людей засудили заочно. Серед обвинувачених - продюсер фільму Морріс Садек, що є єгиптянином.

Вирок повинен бути схвалений муфтієм Єгипту. Втім, як відзначає BBC, муфтій навряд чи буде проти подібного рішення.

Остаточний вирок суд винесе в січні після рішення муфтія.

Малобюджетне відео, де висміювали пророка Мухаммеда, було знято в Каліфорнії і поширене в інтернеті у вересні.

Поява стрічки в інтернеті спричинила хвилю насильства у Бенгазі та Каїрі – під час нападу на дипломатичні представництва США було вбито чотирьох працівників консульства, включно з послом США у Лівії Крістофером Стівенсом (Christopher Stevens).

Журналісти АР з'ясували, що Сем Бесайл – вимишлена особа, а режисером фільму насправді є мешканець штату Каліфорнія Накула Бесселі Накула (Nakoula Basseley Nakoula).

80 осіб, які брали участь у створенні фільму (актори і члени знімальної групи), відмежувалися від стрічки, заявивши, що у фінальній версії сюжетні лінії та смислові акценти було кардинально змінено. Суд у США відмовився вилучати скандальний фільм з YouTube. Натомість через фільм відеохостинг блокувався у Пакистані, Чечні, Судані, Афганістані, стрічку видалив із ВКонтакте власник соціальної мережі Павло Дуров.

Наприкінці вересня міністр залізничного транспорту Пакистану Гулам Ахмад Білур (Ghulam Ahmad Bilour) оголосив, що пропонує винагороду у $100 тис. "тим, хто вб'є творців антиісламського відео". При цьому представник прем'єр-міністра країни Шафкат Джаліль (Shafqat Jalil) заявив ВВС, що уряд засуджує заяву Білура і "абсолютно відокремлює себе" від цих слів.

Зараз ви читаєте новину «Авторів скандального фільму про мусульман засудили до страти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.07.2012 10:25:101178.213.6.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Партия Рецидивистов или как они себя называют ПР -опять брехню пустили.Все боятся что им прийдется расплачиваться за весь судейский бес придел в стране.Где не собдлюдаются не права человека не правовые законы страны.Ведь сами грабят открыто то межгорье то банки в 18 раз обогощаются за год.При этом народ беднеет ПР обогощяется .Юлю за газовое соглашение посадили а сами за год из трубы 7 миллиардов сняли посредники. при этом труба в убытке для страныц

17.07.2012 23:51:05Адам188.115.179.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть лучше ягодицы качает, а то так и выйдет из зоны вислозадой :p

18.07.2012 11:18:04в109.167.94.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

мозги лучше себе подкачай а то больно тупорылый а это еще хуже чем вислозадый человеку надо смотреть в глаза а не на задницу тебя родители не учили а если ты сексуально озабочен тебе не сюда а в другое место надо

17.07.2012 23:30:59спартак91.124.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

брехуни баньдюковича не знають яку брехню ще запустити про Ю.В.ТИМОШЕНКО вже не показують першу заступницю міністра охорони здоровя яка щиро з єхидною злорадною ухмилкою відверто брехала на весь світ що ТИМОШЕНКО цілком здорова і їй треба робити фізичні вправи. Тепер цю брехуху вже не показують наймають інхиш брехунів а ле знайте мразюки що БОГ на небі є і кожному за брехню воздасться , банда не вічна. ЮЛІ-ВОЛЮ.

17.07.2012 23:16:46R94.179.179.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это ему тот поц сказал, что по пенькам бегает. А еще по ночам r этому "наблюдателю" приходят берия со сталиным, и рассказывают о том, что Тимошенко надо в олимпийскую сборную по всем видам спорта. И быдлу такая инфа - бальзам в лапшелюбные уши. Из источника ОПС (один пи..р сказал)

17.07.2012 23:13:33Парапара188.123.230.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Пора!

17.07.2012 22:12:53в109.167.94.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

юля вперед смотри как бесятся враги они хотели чтобы ты лежала и не шевелилась набирайся сил этот беспредел должен закончиться

17.07.2012 22:22:44551217.67.77.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

главное, чтоб спинная грыжа от усердия и слабости не лопнула! хотя теперь понятно откуда сынцы - наркота + штанга - надо лошадью быть!;)

17.07.2012 21:30:2251217.67.77.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Вот это больная!!! гири, штанга, сссссссс.чара брехливая и врачи-запроданцы

17.07.2012 20:59:09Кернс37.53.184.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Свидетель видел все и знает:Она подковы разгибает,грузовики передвигает,оковы рвет, ножи метает, косой хребты перебивает.Ох, что же ждет нас впереди! Ну, бедный Витя, погоди!

17.07.2012 20:53:21Mitla93.72.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вы ещё скажите, что она на Олимпиаду ехать собралась. Как же вам, недоумкам, мало нужно. Кинул гнилую косточку - и вы её со всех сторон обсасывать будете, друг у дружки вырывая. Тут вам и маты никакие не помогут, если мозгов нет, а душу давно прожрали.

17.07.2012 20:39:24А ХТО АТЄЦ, блін?!178.151.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Тут іщо папу от старой бєрємєнності ні апріділілі, пля!