На виставці "Геометрія просвітлення" в Музеї історії Києва скульптор 40-річний Богдан Андрійцев представив чотири роботи.
— Витвір із бронзи "Опора на внутрішній простір" показує, що потрібно черпати сили всередині себе. Позбавлятися тягаря зайвого та звільняти місце для більш важливого, — розповідає Андрійцев. — Спочатку був задум розмістити посередині камінь або кристал. Потім зрозумів — не треба. Інші скульптури — це люди, які відчувають себе частиною цілого. Наважуються зробити крок у невідоме.
Також показують картини Андрія Сідерського, 56 років. Художник 40 років займається йогою.
— Свої полотна не вважаю мистецтвом. Створюю не гарні картинки, а зображення, які впливають на глядачів. Покращують роботу мозку, підвищують творчий потенціал. А також піднімають настрій і самопочуття. Ефект відбувається через правильне розташування геометричних фігур на полотні, закладений у них зміст. Наприклад, картину "Магічний щит" слід вішати перед входом, щоб захищала від агресії та негативу. "Вікно бездоганності" — для мотивації. На цьому полотні багато оранжевого. Цей колір збуджує, стимулює, — розповідає Андрій Сідерський.
Виставка "Геометрія просвітлення" в Музеї історії Києва триватиме до 15 лютого.
Коментарі