середа, 23 серпня 2006 20:39

Ш"ямалан знявся у власному фільмі

  Кадр із фільму ”Дівчина з води”. Зліва направо: акторки Брюс Ховард і Саріта Чудхурі та режисер Найт Ш’ямалан
Кадр із фільму ”Дівчина з води”. Зліва направо: акторки Брюс Ховард і Саріта Чудхурі та режисер Найт Ш’ямалан

Цього тижня в українських кінотеатрах показують фільм "Дівчина з води" індійського режисера Маноджа Найта Ш"ямалана, 36 років. Це історія про нарфу — красуню із міфічного Блакитного Світу, яка живе під водою. Нарфа надихає місцевого письменника.

Режисер придумав цю історію для своїх дітей і читав її на ніч замість казки.

Головний герой — управитель готелю на ім"я Клівленд Хіп. Чоловік знаходить у ванні голу дівчину на ім"я Сторі. Дівчину-нарфу переслідують зелені істоти з червоними очима — скрунти. Вони добре маскуються на газонах, блискавично рухаються, безшумно підкрадаються і нападають.

Сторі не розповідає про себе нічого. Клівленд про Блакитний Світ дізнається від  знайомої китаянки. Вона чула легенду про нарф від своєї бабусі.

Скрунти нападають на Сторі і сильно її ранять. Китаянка радить Клівленду спуститися у помешкання нарфи по цілющу глину. Нарфа живе у басейні під будинком Клівленда. Чоловік пірнає у воду, де перебуває понад десять хвилин. А це навіть для натренованого спортсмена дуже важко. Проте таку силу й витривалість він набуває завдяки вірі в нього загадкової дівчини-нарфи.

Режисер Ш"ямалан уперше зіграв у своєму фільмі письменника. Клівленда втілив американський актор Пол Джаматті, 39 років, відомий за фільмом "Нокдаун". Дівчиною з води стала донька американського режисера Рона Ховарда, 52 роки25-річна Брюс. Її батько жартував з Полом Джаматті:

— Що ти там з моєю дочкою робиш, що вона виглядає такою переляканою?

Чоловік знаходить у ванні голу дівчину на ім"я Сторі

Ш"ямалан помітив Брюс у театральній постановці на Бродвеї. І запросив на головну роль у фільмі "Таємничий ліс" (2004), а потім і на "Дівчину з води".

Ш"ямалан у новому фільмі використовує східну міфологію. Адже він народився в Індії, у місті Пондішері. Невдовзі сім"я переїхала до американського міста Філадельфія.

Ш"ямалан виховувався у католицькій школі, але пам"ятає своє індійське коріння. Завжди носить на шиї подарований батьком срібний амулет. На прикрасі викарбувані сакральні написи давньою індійською мовою — санскритом. Прізвисько Найт режисерові дісталося під час навчання у коледжі. Так його називали через темніший, аніж у американців, колір шкіри і чорне волосся.

1999-го фільм Ш"ямалана "Шосте почуття" з голлівудським актором Брюсом Віллісом, 51 рік, у прокаті наздогнав "Зоряні війни. Епізод перший". За сценарій до фільму "Знаки" (2002) компанія "Дісней" заплатила Ш"ямалану $5 млн.

Зараз ви читаєте новину «Ш"ямалан знявся у власному фільмі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути