Ексклюзиви
Понеділок, 16 липня 2007 15:59

Написати нову книгу братів Капранових змусив Кучма

39-річні українські письменники та видавці Віталій та Дмитро Капранови видадуть у кінці серпня збірку публіцистики у власному видавництві "Зелений пес".

— Кучма і Янукович надрукували свої книжки! А чим ми гірші? — сміється Дмитро. — Вони наш основний стимул до впорядкування цього збірника були.

До книжки ввійшли статті на різну тематику. Поділені вони на чотири розділи. Перший — "Українська мова — це не хрін моржовий" — присвячений мовному питанню в Україні. Другий розділ — "Дядя Толя Унітаз" — про співвідношення політики, економіки та культури в суспільстві. "Ви(ї)бори" — публіцистика часів президентських виборів 2004-го та парламентських 2006-го. Останній розділ "Книжкова революція" присвячений українській книжковій політиці.

— Публіцистику пишемо з 2002 року, — веде далі Дмитро. — Накопичилося дуже багато матеріалу. — Іноді волосся дибки стає, коли перечитуємо написане, — зізнається. — Особливо, де описуємо тактику помаранчевої революції.

У книзі близько 300 сторінок. У м"якій палітурці збірник коштуватиме біля 10 грн.

— Думки, які там є, коштують значно дорожче, — упевнені автори.

У кінці серпня вони влаштують презентації збірника у Києві та Львові.

Зараз ви читаєте новину «Написати нову книгу братів Капранових змусив Кучма». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 4061
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути