Ексклюзиви
Четвер, 27 листопада 2008 19:05

Михалкову бракує грошей на "Стомлених сонцем-2"

Автор: фото: Андрій ШМАТОВ
  У колишньому столичному Жовтневому палаці  російський кінорежисер Микита Михалков провів три творчі вечори
У колишньому столичному Жовтневому палаці російський кінорежисер Микита Михалков провів три творчі вечори

Російський кінорежисер 63-річний Микита Михалков влаштував у Києві три творчі вечори "Свій серед своїх". Квитки розкупили за місяць, залишилися найдорожчі — по 900–2500 грн.

— Ух ты, мама дорогая! — здивовано вигукує Михалков. У прес-залі зібралося 70 журналістів, режисер ледве дістається до свого місця.

Нині Михалков завершує зйомки фільму "Стомлені сонцем-2", про події Другої світової війни. Прем"єру планує на 9 травня 2010-го.

— Залишилося відзняти ще 8–10 відсотків. Інвестори припинили фінансування, розраховуємо тепер лише на державу.

Бюджет стрічки $55млн, це найдорожчий фільм у російському кіно. У картині грає донька режисера, 19-річна Надія.

— У 20-градусний мороз, уночі, Надя мусила виносити з передової поранених. Коли закінчився штучний сніг, в обличчя їй кидали цементний пил. Усе робила сама, без дублерів. Я своїм дітям поблажок не роблю.

Торік Михалков підписався під відкритим листом російських діячів культури, в якому просив Путіна залишитися президентом Росії.

— Путіна нам послав Господь, — заявляє Михалков. — Він повернув мені повагу до своєї країни. Але не дай Боже, щоб відносини з Путіним чи Медведєвим впливали на мою творчість. Тоді я перестану з ними приятелювати.

Зараз ви читаєте новину «Михалкову бракує грошей на "Стомлених сонцем-2"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі