Понеділок, 02 червня 2008 17:51

Картини Гітлера розмалювали усміхненими обличчями

У лондонській  галереї "Вайт куб" відкрилася виставка картин Адольфа Гітлера під назвою "Був би Гітлер хіпарем, ми були б тоді щасливі". На ній представлено 13 робіт нацистського лідера. Поверх полотен британські художники Джейк і Дінос Чепмени намалювали веселки, небеса з яскравими зірками й усміхнені обличчя.

— Ці 13 картин ми придбали за 230 тисяч доларів. Нині з нашими домальовками їх оцінюють у мільйон 370 тисяч, — розповідає Джейк Чепмен. — Купували роботи анонімно, щоб випадково не підвищити попит на роботи фюрера в світі. Його полотна насправді жалюгідні й ніякої художньої цінності не мають. Ми не хотіли возвеличити творчість фюрера, навпаки — показати її недолугість. І заробити грошей на його відомому імені, — зізнаються митці.

Художники за картинами Гітлера намагалися визначити, чи був той психічно хворим.

— Його роботи насправді дуже прісні, навіть милі. Вони ніяк не видають людину, яка згодом стала вбивцею семи мільйонів людей.

Ці картини Адольф Гітлер написав між 1910 і 1913 роками. Загалом він намалював приблизно сто акварелей.

Зараз ви читаєте новину «Картини Гітлера розмалювали усміхненими обличчями». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода