Ексклюзиви
Пʼятниця, 04 липня 2008 17:12

Британка проілюструвала книжку сечею щурів

  Один із малюнків Емілі ґраветт, який вона виконала на загаженому щурами папері
Один із малюнків Емілі ґраветт, який вона виконала на загаженому щурами папері

Британська художниця Емілі Ґраветт, 36 років, проілюструвала власну книжку для дітей "Велика книга страхів маленької миші" сечею пацюка. За це вона отримала премію Дейла Карнеґі за книгу з "найкращим запахом, текстурою, гумором і уявою" та $10 тис. грошової винагороди.

У книзі йдеться про мишеня, яке всього боїться.

— Я спробувала максимально правдиво зобразити реалії мишачого життя, — розповідає авторка. — Для цього скористалася допомогою домашніх щурів доньки — Баттона та Містера Му. Упродовж шести місяців роботи над рукописом я регулярно лишала аркуші паперу в їхній клітці. Через кілька днів виймала й отримувала жований жовтий папір, замащений сечею. Потім сканувала його. Пізніше ці зображення стали тлом сторінок книжки.

На інтернет-форумах почалися жваві обговорення таких ілюстрацій. Дехто вирішив, що картинки дійсно намальовані сечею.

— Це огидно, — пише користувач dagreen. — У Ґраветт якась збочена фантазія. Мені було б гидко купувати дитині таку книжку. Сподіваюся, що малі митимуть руки після того, як погортають цей шедевр. А далі книги почнуть ілюструвати людськими фекаліями чи спермою?

Зараз ви читаєте новину «Британка проілюструвала книжку сечею щурів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода