четвер, 15 січня 2015 22:24

В тістечка Брауні додають плитку шоколаду
6

Фото: Валентина Мураховська

Американський десерт Брауні найчастіше готують взимку. Цей десерт дуже ароматний і калорійний. В Америці Брауні подають із теплим морозивом або як пиріг до кави. Його дозволяється їсти руками.

Інгредієнти:

-яйця - 4 шт,

-вершкове масло - 160 г,

-цукор - 100 г,

-ванільний цукор - 1 чайна ложка,

-борошно 160 г,

-крохмаль - 50 г,

-розпушувач - 1,5 чайних ложки,

-сіль - на кінчику ножа,

-70-100 г фундука (кілька цільних горішків відкласти для прикраси),

-гіркий шоколад - 100 г,

-молочний шоколад - 100 г,

-білий шоколад - 30 г

Приготування:

Білки відокремити від жовтків. Білки прибрати в холодильник.

Борошно з'єднати з крохмалем і розпушувачем і просіяти.

Горіхи подрібнити у блендері. Гіркий шоколад розтопити на водяній бані, охолодити до 37°C.

Розм'якшене вершкове масло розтерти з цукром і ванільним цукром.

По одному додати жовтки, не припиняючи розтирати масу. Ввести в тісто розтоплений шоколад і добре перемішати.

Додати мелені горіхи, просіяне борошно з крохмалем і розпушувачем і ще раз перемішати. Охолоджені білки збити з сіллю в стійку піну, додати в тісто.

Форму для випічки застелити пергаментним папером або змастити маслом і обсипати борошном або сухарями.

Перекласти тісто у форму, розрівняти і випікати 40 хвилин при температурі 180°C. Молочний та білий шоколад окремо розтопити на водяній бані.

Готовий корж вийняти з духовки і ще теплим полити молочним шоколадом. Шоколад розрівняти ножем по всій поверхні коржа.

На покритий молочним шоколадом корж нанести невеликі смужки білого шоколаду і за допомогою дерев'яної палички або зубочистки намалювати довільні візерунки. Остиглий корж розрізати на невеликі прямокутні або квадратні тістечка і прикрасити кожне тістечко фундуком.

Зараз ви читаєте новину «В тістечка Брауні додають плитку шоколаду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути