Локшина швидкого приготування, мабуть, у більшості людей асоціюється із студентським життям. Часом, коли на кулінарію або не вистачало сил, або банально – грошей. Через це тоді мало хто замислювався про користь чи шкоду продукту. Їли, бо було зручно і доступно.
Нині про цей продукт ходить чимало міфів. Через, це більшість українців бояться купувати локшину, як вогню, адже одразу уявляють прийом у лікаря та страшний діагноз – гастрит. Насправді, все не так погано, як нам здається.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Салат з "Мівіни" готують 5 хвилин і витрачають 10 гривень
Теорія про те, що локшина швидкого приготування складається із суцільної хімії – оманлива. Адже продукт виготовляється з борошна вищого сорту. Крім цього, до страви додаються овочі та гриби. Вони цілком натуральні, тільки сушені. Це ж саме стосується і м'яса. Цей факт підтверджений спеціальними дослідженнями вчених.
Дорікали локшині також через Е добавки. Так, вони дійсно входять до її складу, але виключно в дозволеній кількості
Щодо трансжирів то вони дійсно там є, проте мінімум. Наприклад, смажена картопля чи вершкове масло містять в рази більше трансжирів.
Тож, виявляється, локшина швидкого приготування не настільки небезпечна, як говорять. Попри це часто вживати її не радять. Адже продукт не має корисних вуглеводів.
На запареній "Мівіні" підприємці з селища Чечельник заробляють 1500 грн на місяць.
Коментарі