Травневі свята міцно асоціюються з відпочинком на природі та, звичайно, шашликами.
Проте фахівці попереджають, що не всім людям можна влаштовувати трапезу з маринованим м'ясом, підсмаженим на мангалі. Gazeta.ua розповість: кому не можна їсти шашлики, яка від нього користь і шкода для здоров'я, які нюанси споживання, зокрема, яка частина свинини не підходить для шашлику.
Кому не можна їсти багато шашлику
Не можна їсти багато шашлику людям на дієті. Неабияка порція м'яса занурить їх організм в стрес. Ще шашлику варто уникати людям з подагрою, захворюваннями травної системи, серцево-судинними захворюваннями.
Якщо вам не відомо, чи можна шашлик при гіпертонії, запам'ятайте – в дуже обмежених кількостях.
Якщо шашлик зі свинячого м'яса, то його не можна багато їсти людям з високим холестерином.
А шашлик з баранини не можна людям з хворим шлунком або кишечником, тому що це м'ясо досить важке для перетравлення.
Крім цього, дієтологи не рекомендують давати багато шашлику дітям до 8 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приготувати хрустку золотисту цибулю: простий рецепт
Шашлик – користь і шкода, а також нюанси споживання
Дієтологи зазначають, що м'ясом, приготованим на вугіллі, не варто зловживати, щоб не нашкодити організму. Крім того, фахівці радять тим, хто на дієті на пікніку налягати на овочі. Справа в тому, що клітковина заповнить шлунок і не дасть з'їсти зайвий шматочок шашлику.
Взагалі, людям радять не переїдати шашлику, оскільки в іншому випадку замість задоволення можна отримати нудоту, важкість у шлунку і здуття.
При цьому, фахівці звертають увагу, що шашлик корисний, якщо він нежирний, приготований правильно і з якісного м'яса.
Також дієтологи звертають увагу, що при приготуванні шашлику виділяються канцерогени. У зв'язку з цим рекомендується ласувати шашликами не частіше одного-двох разів на місяць.
Яка частина свинини не підходить для шашлику
М'ясо з задньої частини свині не підходить для шашлику. Воно більш жорстке і з прожилками. З такого м'яса шашлик вийде дуже сухим і жорстким.
Ніжний смак і тонкий вершковий аромат роблять згущене молоко ідеальним топінгом для млинців і вафель, а також важливим інгредієнтом для кремів, морозива та інших десертів.
У магазинах можна натрапити на продукт із підозріло довгим складом і не найкращим смаком. Але вихід є, адже згущене молоко можна зробити власноруч. Gazeta.ua розповість легкий рецепт, на який знадобиться лише 15 хвилин.
Коментарі