вівторок, 20 жовтня 2015 07:15

США відмовилися приймати делегацію на чолі з Медведєвим

Сполучені Штати Америки відмовилися приймати російську делегацію на чолі з прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим. Президент Володимир Путін збирався відправити її до Вашингтона для обговорення способів подолання сирійської кризи.

— Росія не хоче вносити "конструктивний вклад" у міжнародну боротьбу з Ісламсь­кою державою, — каже прес-сек­ретар Білого дому 41-річний Джош Ернест. — Тому ми не готові зустрічатися. Але мене не здивувало, що президент Путін у розпачі хоче послати другого за рангом чиновника російської влади у США — переконувати нас приєднатися до них. Справа в тім, що нам це не цікаво. І не лише Сполученим Штатам, а й усім членам коаліції з 65 країн у боротьбі з Ісламською державою.

Напередодні заяви, 13 жовтня, Путін звинуватив Вашингтон у небажанні діяти разом із російськими військовими. Зокрема, обмінюватися даними про цілі, які американці вважають терористичними.

— США не хочуть приймати російську делегацію через різні підходи щодо операції в Сирії. Якщо згоди нема, то про що говорити? — коментує 42-річний Георгій Чижов, політолог із Москви. — Після зустрічі Путіна й Обами в кулуарах Організації Об'єднаних Націй стало зрозуміло, що американці не погоджуються з діями Кремля. При тому, Москва ще й вводила Вашингтон в оману. Публічно говорила, що цілями її авіації є Ісламська держава, а пізніше виявилося, що це не так.

— Відповідно до російської Конституції і практики, прем'єр не впливає на зовнішню політику, — продовжує Чижов. — У його прямому підпорядкуванні нема структур, що могли б робити це навіть теоретично. Усі вони — під президентом. Тому дуже дивний міг би бути перемовник. Хтось уже жартував, що на ці переговори можна було відправити й міністра культури. Тим паче, Медведєв зараз — дуже непопулярний політик. Росіяни звалюють на уряд усе, чим незадоволені.

Зараз ви читаєте новину «США відмовилися приймати делегацію на чолі з Медведєвим». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути