— Така велика підтримка росіянами спільних російсько-натовських навчань виглядає справді парадоксальною, — каже про дані опитування 36-річний Сергій Зугурець із Центру досліджень армії, конверсії та роззброєнь. — Виходить, що коли Україна хоче провести навчання з НАТО, то їй це робити не можна. І обов"язково знайдуться якісь проросійські прогресивні соціалісти, що потраплять в ефір російських телеканалів із антинатовськими заявами та пікетами.
Експерт каже, що насправді рівень відносин НАТО з Москвою навіть вищий, ніж із Києвом. Але українська влада не може протистояти впливові Росії на населення України. Усі російські інформаційні кампанії спрямовані на зниження привабливості НАТО серед українців не зустрічають в Україні жодного супротиву. У Росії ж навпаки культивується думка, що НАТО — це її стратегічний партнер. Мовляв, у співпраці з ним вона бореться з тероризмом і загрозами для міжнародної безпеки.
— Було б дуже цікаво, якби ті ж прогресивні соціалісти продемонстрували свою послідовність: пікетували б посольство Росії в Україні на знак протесту проти спільних навчань Росії і НАТО, — іронізує Сергій Згурець.
Коментарі