вівторок, 07 квітня 2015 05:55

Порошенко вимагав у Путіна "забратися", а не "забрати" Донбас

"Порошенко запропонував Росії забрати Донбас на фінансове забезпечення, — пише 6 квітня з посиланням на слова джерел російське видання "Форбс". Про це нібито йшлося на зустрічі "нормандської четвірки" в Мінську на початку лютого. — А Путін сказав, що мова про це може йти тільки в разі, якщо Донбас увійде до складу Росії, поки що Донбас — це частина України, і всі виплати повинні бути з української сторони".

"Сбрендил, что ли? Мне Донбасс не нужен. Если вам не нужен, то объявите о его ­независимости", — наводить слова російського президента Володимира Путіна видання.

Українська сторона одразу ж відреагувала на цю заяву. 6 квітня речник Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс, 46 років, на своїй сторінці у "Твітері" написав: "Забирайтеся з Донбасу" не означає "забирайте Донбас", а зовсім навіть навпаки".

Зараз ви читаєте новину «Порошенко вимагав у Путіна "забратися", а не "забрати" Донбас». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути