Морозиво може бути надзвичайно корисним, якщо воно з правильних продуктів. Уважно вивчайте написи на етикетці, щоб не нагодувати малюка небезпечними для його здоров'я ласощами.
Як обрати безпечне морозиво
Не купуйте дитині морозиво на вагу, особливо в сумнівних місцях.
Якщо на упаковці великими літерами написано, що це морозиво "Дитяче", то те, що вказано дрібним шрифтом, має це підтвердити.
У натуральному морозиві, яке можна пропонувати малюкам не має бути рослинного масла, синтетичних барвників, штучних загусників й інших хімічних добавок – лише натуральні інгредієнти. Якщо говорити про Е-шки, то безпечними вважаються Е330 - лимонна кислота, Е163 - барвник із чорноплідної горобини, Е160 - барвник із моркви.
Якщо на упаковці вказано, що морозиво виготовлено за ГОСТом, це підвищує шанс на якісний продукт. Ласощі, зроблені відповідно до ДСТУ 4733, не містять рослинні жири.
Не купуйте морозиво, яке вже деформоване, з порушеною упаковкою, шматочками льоду в ньому - це свідчить про неправильне зберігання.
Купуючи шоколадне морозиво, зверніть увагу на його структуру - якщо немає шматочків шоколаду і колір однорідний, швидше за все в ньому не натуральний шоколад, а барвник і ароматизатор "ідентичний натуральному", що має бути зазначено на упаковці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити морозиво із трьох продуктів
Педіатри дозволяють пробувати морозиво дітям після трирічного віку, коли організм вже трохи зміцнів. Але будьте обережні, якщо горло малюка не загартоване і дитина не знайома з холодними напоями, морозиво може спровокувати застуду. А малюкам до 3-річного віку краще приготувати морозиво вдома.
Основу натурального десерту становить молоко або вершки - це корисно для малюка, оскільки молочні продукти є ідеальним джерелом кальцію. Для його засвоєння необхідний кальциферол - вітамін D, який виробляється в епідермісі під впливом ультрафіолетового спектра сонячних променів. Кальцій із морозива засвоюється ідеально, якщо їсти його влітку на вулиці. Холодне морозиво може стати профілактикою ацетонемічного кризу і запобігти тепловому ударові у малюка. Це не виключає необхідність давати дитині багато пити.
Коментарі