Середа, 06 вересня 2017 01:37

Найдорожчі та найцікавіші школи світу, в яких мріє вчитися кожен
11

Найпрестижніші школи світу
Фото: hyser.com.ua
Collège du Léman International School
Collège Alpin International Beau Soleil
Think Global School
Brillantmont
The American School in Switzerland (TASIS)
Institut auf dem Rosenberg

1 вересня більшість учнів пішли в звичайні школи, проте деяким пощастило потрапити до елітних навчальних закладів.

Усі ці школи об'єднує висока вартість навчання. Проте дорога ціна цілком виправдана: досить подивитися на імена випускників цих закладів та їхні досягнення, щоб зрозуміти, наскільки високу якість освіти тут забезпечують, пише hyser.com.ua

Які ж вони - престижні школи, куди мріє потрапити кожен?

10. Hurtwood House

Автор: hyser.com.ua
  Hurtwood House
Hurtwood House

• Країна: Велика Британія;

• Вартість навчання: 39,5 тис. фунтів стерлінгів на рік (приблизно 1,318 млн грн);

• Відомі випускники: Джек Х'юстон, Емілі Блант, Ханс Циммер.

Hurtwood House знаходиться в особняку площею 200 акрів. Школу вважають унікальною. Вона регулярно займає високі місця в рейтингу найкращих приватних шкіл Великої Британії. Всього тут навчаються 340 дітей. Навчальний заклад славиться тим, що приділяє велику увагу творчості і мистецтву. Викладацький склад та персонал повністю залучені в програму, діти постійно перебувають під опікою.

9. Brillantmont

Автор: hyser.com.ua
  Brillantmont
Brillantmont

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 52 тис. фунтів стерлінгів (1,736 млн грн).

Brillantmont належить до традиційних сімейних шкіл Швейцарії. Вона працює протягом 130 років. Навчальний заклад знаходиться поруч із Женевським озером. За 5 хв. ходьби розташована Лозанна (місто на південному заході Швейцарії, один із культурних центрів країни. - Gazeta.ua). Brillantmont знаменита тим, що всі її випускники продовжують навчання і отримують вищу освіту.

8. The American School in Switzerland (TASIS)

Автор: hyser.com.ua
  The American School in Switzerland (TASIS)
The American School in Switzerland (TASIS)

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 63,6 тис. фунтів стерлінгів (понад 2 млн грн);

• Відомі випускники: кінорежисер Франческо Грегоріні, співачка Дженні Каннінгем, альпініст Франсіс Арсєнтьєв.

TASIS вважають першою американською школою-інтернатом в Європі. Вона розташована в швейцарських горах, що в долині д'Оро.

У навчальній програмі акцент роблять на образотворчому мистецтві. Школа організовує власний фестиваль весняних мистецтв, який щороку відвідують всесвітньо відомі художники і музиканти.

7. Think Global School

Автор: hyser.com.ua
  Think Global School
Think Global School

• Країна: США;

• Вартість навчання: 64 тис. фунтів стерлінгів на рік.

Фактично ця приватна міжнародна школа-інтернат розташована в Нью-Йорку, проте її класи знаходяться в різних країнах світу. Щороку школа пропонує учням заняття в чотирьох державах. Часто уроки проводять у польових умовах.

На трьох учнів тут по одному вчителю. Think Global School була заснована лише 2009 року, тому поки що вона не може похвалитися відомими випускниками. Але очевидно, що багато відомих людей постараються відправити своїх дітей саме сюди.

6. Institut auf dem Rosenberg

Автор: hyser.com.ua
  Institut auf dem Rosenberg
Institut auf dem Rosenberg

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 66,2 тис. фунтів стерлінгів на рік;

• Відомі випускники: політики, бізнесмени і члени королівських сімей.

В Institut auf dem Rosenberg вчаться всього 260 учнів, які представляють понад 40 країн. Школа акцентує увагу на індивідуальному підході до школярів. На чотирьох учнів припадає один учитель, а в одному класі вчаться 8 осіб.

Школярам пропонують п'ять різних навчальних програм, включаючи англійську рівню А, швейцарську Matura і німецьку Abitur. Оскільки навчання в школі базується на принципі конфіденційності, складно точно сказати, хто саме вийшов зі стін Institut auf dem Rosenberg. Однак точно відомо, що тут навчаються багато дітей великих бізнесменів.

5. Leysin American School

Автор: hyser.com.ua
  Leysin American School
Leysin American School

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 66,7 тис. фунтів стерлінгів;

• Відомі випускники: члени сім'ї Рокфеллерів і Вандербільтів, члени королівської сім'ї Саудівської Аравії.

Ця елітна швейцарська школа відома можливостями для катання на сноуборді і лижах. Щовівторка та щочетверга учні можуть проводити післяобідній час на гірських схилах, займаючись зимовими видами спорту. Незважаючи на назву школи, тут навчається лише приблизно 12% американців.

4. Collège du Léman International School

Автор: hyser.com.ua
  Collège du Léman International School
Collège du Léman International School

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 69 тис. фунтів стерлінгів на рік;

• Відомі випускники: швейцарсько-російська фігуристка Анна Овчарова.

У цей коледж дітей приймають із 8 років. Навчання - англійською та французькою мовами. Закінчується у 18 років. Університетське містечко розташоване на 8 га землі. Звідси можна легко дістатися як до гір, так і до Женеви.

У школі вчаться 2,2 тис. дітей із понад100 країн. Навчальний заклад приділяє увагу не лише інтелектуальному, а й емоційному розвитку учнів.

3. Collège Alpin International Beau Soleil

Автор: hyser.com.ua
  Collège Alpin International Beau Soleil
Collège Alpin International Beau Soleil

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 79,5 тис. фунтів стерлінгів на рік (2,6 млн грн);

• Відомі випускники: наслідний великий герцог Люксембурзький принц Гійом; принцеса Данії Марія, гонщик Жак Вільньєв.

Ця школа заснована 1910 року. Вона входить до найстаріших приватних шкіл-інтернатів в Швейцарії. Beau Soleil знаходиться в Швейцарських Альпах на висоті понад 1,3 км над рівнем моря.

У навчальному закладі здобувають освіту представники понад 40 країн у віці від 11 до 18 років. Навчання ведуть англійською і французькою мовами. Разом із традиційними заняттями школярі займаються спортом на відкритому повітрі, крижаному катку і гірськолижному схилі.

2. Aiglon College

Автор: hyser.com.ua
  Aiglon College
Aiglon College

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 80,8 тис. фунтів стерлінгів на рік;

• Відомі випускники: принцеса Греції і Данії Тетяна, актор Мішель Гілл.

З цієї школи відкривається чудовий вид на Монблан, тому ідеально підходить для уроків на свіжому повітрі. Діти вступають до закладу в 9 років і закінчують навчання у 18-річному віці.

Aiglon College функціонує як традиційна школа-інтернат. У закладі є своя особливість: тричі на тиждень усі школярі збираються на 20-хвилинну ранкову медитацію.

1. Le Rosey

Автор: hyser.com.ua
  Le Rosey
Le Rosey

• Країна: Швейцарія;

• Вартість навчання: 86,7 тис. фунтів стерлінгів на рік;

• Відомі випускники: принц Монако Рене, шах Ірану, король Фарук з Єгипту.

Елітна школа-інтернат Le Rosey знаходиться у мальовничому місці, звідки відкривається чудовий краєвид на швейцарські гори. Неподалік розташовані відомі приватні схили для лижників.

Про престиж школи красномовно свідчить той факт, що навчання тут коштує вдвічі дорожче, ніж в Ітоні та інших елітних школах Великобританії. Натомість Le Rosey забезпечує дітей знаменитих артистів і відомих політиків не тільки житлом, але й сезонними кампусами, центром верхової їзди і навіть яхтою для прогулянок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Першокласницю-переселенку затравили на перших уроках

Le Rosey має статус найдорожчої школи світу. Вступають сюди з 7 років, закінчується навчання у 18. У школі навчаються представники понад 60 країн світу, але при цьому число іноземних учнів не має бути більше 10%.

Школа пропонує два кампуси. Зиму учні проводять у Гштааді, де вони можуть розважатися після уроків на лижних схилах. Навесні діти переміщаються в Chataeau du Rosey в селі Ролле, що біля Женевського озера.

Ще задовго до святкування Дня знань в Україні навколо нього було багато суперечок. Батьківські спільноти закликали відмовитися від традиційних лінійок - пережитку Радянського Союзу. Свою згоду дала і профільний міністр Лілія Гриневич. Деякі навчальні заклади зміни прийняли. Організували для школярів квести, ігри та екскурсії. Втім майже 90% шкіл нічого не змінили.

Зараз ви читаєте новину «Найдорожчі та найцікавіші школи світу, в яких мріє вчитися кожен». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі