середа, 29 червня 2011 07:00

Із пам'ятника роблять надгробки

Депутат черкаської міськради 45-річний Володимир Мамалига кілька тижнів намагається з'ясувати, куди поділися рештки пам'ятника Леніну, що стояв у центрі міста. Каже, має інформацію, що з нього роблять надгробки.

— Звернувся із запитом до прокуратури, — розповідає. — Там граніту було 74 тонни. Тонна навіть у вигляді гравію коштує близько 200 доларів. А у вигляді каменів — я навіть боюся називати суму. Прокуратура відписала, що пам'ятник передали на зберігання "Дирекції парків" 2010 року. Знесли його 2008-го. За документами підприємства "ЧЕЛУАШ", на балансі якого був Ленін, його початкова вартість була понад 1,7 мільйона гривень. На момент передачі "Дирекції парків" знос становив 100 відсотків. Тобто уламки оцінили у 0 гривень і 0 копійок. Хто складав комісію зі списання цього граніту — невідомо.

Після заяв Мамалиги керівник "Дирекції парків" 40-річний Олександр Радуцький у своєму блозі написав, що рештки монумента зберігають на території його підприємства та "Черкаської служби чистоти":

— Сторонні особи не можуть ні понівечити граніт, ні вкрасти його. До того ж це просто фізично неможливо, оскільки шматки дуже важкі. Лише один кран у Черкасах здатний їх транспортувати, а ця техніка перебуває у власності підприємства "Азот". Тобто непомітно щось поцупити ніяк не вдасться. Крім того, граніт дуже твердий, його важко розрізати чи розколоти. Для цього треба застосовувати або вибухівку, або алмазні різці. Про виготовлення надгробків із пам'ятника Леніну не може бути й мови.

Зараз ви читаєте новину «Із пам'ятника роблять надгробки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути