понеділок, 04 жовтня 2010 14:50

Володимир Кличко привіз кохану до Києва (ФОТО)

Американська акторка Хайден Панеттьєрі несподівано разом з боксером Володимиром Кличком з"явилася на прийомі в Києві. ЇЇ помітили під час акції "Битва за майбутнє" фонду Олени Пінчук "АнтиСНІД", куди також приїхав американський почесний гість, 42-й президент США Білл Клінтон.

Після закінчення заходу на Михайлівській площі Панеттьєрі услід за Клінтоном і всією світською елітою перебралася у фешенебельний готель "Інтерконтиненталь", де їм влаштували пишний прийом.

Коханий акторки Володимир Клічко зустрічав її на вході в готель, звідки пара пройшла в хол, де відбувалася зустріч з екс-президентом США. Відомо, що пара разом з 31 грудня 2009 року і акторка заявляла що переїде в Києв тільки-но Володимир добудує будинок.

Окрім того, акторка говорила, що хоче народити чотирьох дітей і піти з шоу-бізнесу, повністю присвятивши себе домашнім справам.

Раніше з"являлася інформація, що Володимир і Хайден заручились, проте старший брат боксера Віталій це спростував.

Зустрітися і поговорити з Біллом Клінтоном прибули також: Петро Порошенко, Ірена Кільчицька, Ірина Бережна, Еріка, Стас Шурінс, Ольга Цибульська, Тетяна Рамус, Діма Каднай і багато інших знаменитостей.

Точка.net

Зараз ви читаєте новину «Володимир Кличко привіз кохану до Києва (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

17

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.10.2010 19:10:51Лена109.86.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Где он этого головастика нашел? Жуть. у нее такая большая голова по сравнению с телом. Рожки какие-то на голове, то хоть с длинными была еще ниче, это вообще кошмар. фигура ужасная. Но Голова это что-то - ТАКАЯ огромная. И это - ИДЕАЛ Кличко. Головастик с кривыми ножками еще и коротконожка. Любовь зла болюбишь и .......
05.10.2010 19:06:37рмр109.86.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Держись теперь студия Довженко. Звезда заморская сниматься будет.
05.10.2010 15:08:492194.45.59.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
жалко мужика...
05.10.2010 14:18:15украинка92.112.68.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Вроде и сммпатичная девушка,но нет в ней изюминки.....чужое это всё!не наше!ну получше внешне,чем Пазик,но всё равно не то.Наши украинские женщины-самые красивые,умные.Это признанный факт во всём мире..а чё этим мужикам надо прям загадка.
05.10.2010 10:51:22рррр109.86.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вот м верь после этого мужикам. так говорил, так говорил, что его не интересуют ни модели, ни актрисы. так мечтает о тихой гавани, что он такой не публичный. сам все делает наоборот. Брехло. и братец его такое же брехло. Мэра нам брехуна не хватало и чтоб какая то американка жила за счет киевлян. ганьба, Кличко
04.10.2010 23:17:14йй109.86.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Здорово живем. Обидно до боли, таких ребят теряем. Был Шева, стал Андрей Пазик. Был Кличко, стал Вова Панеттьери
04.10.2010 22:41:01Хохол70.88.10.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Мнение со стороны (Киев) 04.10.2010 | 18:34 Они вместе как слон и моська смотрятся... Ну как то совсем уж не гармонично! МАЛЕНЬКАЯ ЖЕНЩИНА СОЗДАНА ДЛЯ ЛЮБВИ , А ЗДОРОВАЯ ЛОШАДЬ -ДЛЯ РАБОТЫ!
04.10.2010 22:39:35яя92.112.104.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
И что хорошего в этих американках?престижно что ли?....
04.10.2010 20:33:36Денис109.86.74.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вовка ну ты даешь. Жуть а не баба. Тебе точно мозги отстучали, или не было их никогда
04.10.2010 18:34:34Мнение со стороны77.123.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Они вместе как слон и моська смотрятся... Ну как то совсем уж не гармонично!
Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч