Показ Вікторії Бекхем розкритикували, за те що на подіумі були занадто худі моделі.
Днями Вікторія Бекхем презентувала нову колекцію на Тижні моди. Дизайнерка, як завжди була стриманою у емоціях та костюмі, але вразила сміливими ідеями.
У соцмережі фоловери Бекхем звинуватили її, що моделі на її шоу занадто "стрункі".
"Ще одне шоу скелетів", вони не виглядають здоровим зовсім, - пишуть фоловери Вікторії Бекхем.
Також фанати просили нагодувати моделей і не мучити їх на показі.
Це не в перше, коли дизайнерку звинувачують у тому, що вона виводить на подіум надмірно худих моделей.
Не дивлячись на слова фантів, сказала:
"Це колекція для всіх розмірів. Я завжди кажу, що колекція для всіх форм, але хочу, щоб жінки почувалися як краща версія себе самих", - сказала Вікторія Бекхем.




















Коментарі