вівторок, 15 вересня 2015 17:36

Шоу скелетів: Вікторію Бекхем розкритикували за занадто худих моделей на подіумі
6

Фото: Reuters

Показ Вікторії Бекхем розкритикували, за те що на подіумі були занадто худі моделі.

Днями Вікторія Бекхем презентувала нову колекцію на Тижні моди. Дизайнерка, як завжди була стриманою у емоціях та костюмі, але вразила сміливими ідеями.

У соцмережі фоловери Бекхем звинуватили її, що моделі на її шоу занадто "стрункі".

"Ще одне шоу скелетів", вони не виглядають здоровим зовсім, - пишуть фоловери Вікторії Бекхем.

Також фанати просили нагодувати моделей і не мучити їх на показі.

Це не в перше, коли дизайнерку звинувачують у тому, що вона виводить на подіум надмірно худих моделей.

Не дивлячись на слова фантів, сказала:

"Це колекція для всіх розмірів. Я завжди кажу, що колекція для всіх форм, але хочу, щоб жінки почувалися як краща версія себе самих", - сказала Вікторія Бекхем.

Зараз ви читаєте новину «Шоу скелетів: Вікторію Бекхем розкритикували за занадто худих моделей на подіумі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути