Ексклюзиви
понеділок, 04 листопада 2013 12:33

Памела Андерсон пробігла марафон з плеєром у бюстгальтері
10

Фото: фото:«All Over Press»

Памела Андерсон взяла участь у благодійній акції. Актриса пробігла марафон у Нью-Йорку, щоб допомогти жителям Гаїті, постраждалим від руйнівного землетрусу 2010 року. Разом з сесторой побіг і її брат Джері.

Сім'я Андерсон зібрала 76 тисяч доларів для J / P Haitian Relief Organization.

46-річна Памела бігла марафон у звичайній спортивній формі. Перед змаганнями Андерсон думала, а
чи не надіти їй свій відомий червоний купальник з "Рятувальників Малібу".

"Їм здавалося, що це буде дійсно смішно. Погано те, що я подумала про це двічі!", - пожартувала артистка про прохання її друзів.

" Так пишаюся моїм братом Джері. Спасибі, Джі . Всім, хто біг поруч зі мною сьогодні - люблю вас", - написала актриса у своєму твіттері.

Зараз ви читаєте новину «Памела Андерсон пробігла марафон з плеєром у бюстгальтері». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути