Памела Андерсон взяла участь у благодійній акції. Актриса пробігла марафон у Нью-Йорку, щоб допомогти жителям Гаїті, постраждалим від руйнівного землетрусу 2010 року. Разом з сесторой побіг і її брат Джері.
Сім'я Андерсон зібрала 76 тисяч доларів для J / P Haitian Relief Organization.
46-річна Памела бігла марафон у звичайній спортивній формі. Перед змаганнями Андерсон думала, а чи не надіти їй свій відомий червоний купальник з "Рятувальників Малібу".
"Їм здавалося, що це буде дійсно смішно. Погано те, що я подумала про це двічі!", - пожартувала артистка про прохання її друзів.
" Так пишаюся моїм братом Джері. Спасибі, Джі . Всім, хто біг поруч зі мною сьогодні - люблю вас", - написала актриса у своєму твіттері.




















Коментарі
1