середа, 03 грудня 2014 19:18

Кім Кардаш'ян розважила військових пишними формами у Абу-Дабі
28

Зірка реаліті-шоу пішла стопами Мерилін Монро і завітала до військових у Абу-Дабі на День Подяки.

Кім одягнена у тісний комбінезон та топ спілкувалася з чоловіками та робили селфі на військовій базі.

Кім наразі просуває власні парфуми і подорожує через Дубаї та Абу-Дабі.

Нагадаємо, зірки не рідко їздять до військових для підтримки бойового духу. Так наприклад свого часу легендарна Мерилін Монро провела свій медовий місяць у Кореї, де виступала для солдатів. Серед інших зірок, які також подорожували були Бредлі Купер, Марк Волберг та інші.

Зараз ви читаєте новину «Кім Кардаш'ян розважила військових пишними формами у Абу-Дабі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 5298
Голосування Хто з українських зірок найчастіше оголюється на пікантних фото в соцмережах?
  • Настя Каменських
  • Софія Стужук
  • Леся Нікітюк
  • Анна Трінчер
  • Даша Астаф'єва
  • Злата Огнєвіч
  • Ваш варіант (напишіть у коментарях)
Переглянути