Кім Кардаш'ян у білому бікіні довела, що повернула свою колишню струнку фігуру.
Через 6 місяців після пологів Кім Кардаш'ян знялась у фотосесії для американського видання у білому бікіні.
"Кім почувається значно впевненішою знову", - говорить джерело близьке до зірки, - вона працювала дуже важко і це мотивувало її залишитися у формі".
"Вона прокидається і робить більше 100 присідань щоранку," - розповідає людина з близького оточення красуні, - "Навіть зараз, коли вона може носити речі, які вона одягала до вагітності, вона все ще хоче, щоб її фігура стала стрункішою".
×




















Коментарі