Телеведуча Анфіса Чехова сьогодні приїхала до Києва. Зірка насолоджувалася погодою в українській столиці і розхвалювала місто.
"Ах, Київ, Київ, як же я нудьгувала !!! За цими вуличкаи, будинками, запахами, людьми, ресторанчиками !!! Як шкода, що не надовго я тут Осінь тут така прекрасна стоїть! А в моїй жилетці мені тут взагалі дуже комфортно і затишно! ", - підписала фото, на якому позує на Андріївському узвозі Чехова.
Вчора телеведуча поділилася ще одним фото з поїзда, зазначивши, що літаками тепер в Україну добиратися складно.
"Виїжджаю поїздом в свій улюблений Київ. Літаками тепер важко стало туди добиратися Як там у вас погодка? Чи не замерзну?", - Пише зірка.
Читайте також: Анфіса Чехова показала фігуру у всій красі на сміливому фото




















Коментарі