
Українська співачка Аліна Гросу зізналася, що за півроку навчання в московському ВДІКу виросла як актриса.
"Іноді здається, що все стало тільки набагато гірше, але викладачі говорять: якраз навпаки, тепер ти починаєш бачити свої помилки, і це дуже добре", - поділилася вона.
"У Москві буває складно, тому що там всі - знаменитості, багато хто вже знімалися у відомих серіалах і фільмах. Мені доводиться грати і на других ролях, і у підтанцьовці, і стояти позаду "біля стіночки" - але іноді і це треба зробити, аби бути першою, це абсолютно нормально. Можуть і пальцем ткнути і сказати: "Запам'ятай, ти тут - не зірка", буває і таке", - розповіла Аліна.
Між тим, співачка поділилася своїми пристрастями у виборі хлопців.
"Взагалі-то, мені завжди подобалися смагляві брюнети, - зазначила вона. - Люблю, коли у людини легкий характер, щоб він не "грузив", коли можна не тільки серйозно поговорити, але і посміятися разом".
На питання про те, чим московські хлопці відрізняються від українських, Аліна дала цілу жартівливу класифікацію.
"Я спілкуюся тільки зі своїми однокурсниками, так що можу розповісти про московських хлопців-кіношники. Актори дуже самозакохані, мені не дуже подобається, коли ми обидва повинні любити одне й те саме - його. З режисерами мені набагато простіше знаходити спільну мову, вони завжди готові підтримати і щось порадити. Оператори - найвеселіші, в їхній компанії можна чудово посміятися. А продюсери - вічно зайняті, їм взагалі не до спілкування", - підкреслила співачка.
"Вийти заміж за принца на білому коні вже не хочу, от хіба що - за короля на білому лімузині", - пожартувала Аліна.
"А взагалі, мрію працювати в Голлівуді - цього хочуть усі актори, і я - не виключення", - зізналася вона.
Коментарі
4Образовательная политика в сегодняшней Украине носит ЦЕЛЕНАПРАВЛЕННО разрушительный характер. Это очевидно и за это надо судить высоких руководителей.
Канализация (т.е. чисто профильное) образование губительно. Надо ребенку давать максимум знаний во время его развития в школе. Чем шире кругозор, тем лучше он спообен воспринимать окружающий мир, тем лучше он распознает ложь и уловки системы. Если будет уменьшение кол-ва предметов, наши дети только и будут знать либо математику, либо физику, либо лирику. Знаний мало не бывает. И ребенку их надо давать по максимуму. Пусть он знает много, и если ему нравится физика или рисование - пусть он их изучает более глубоко. Но НЕЛЬЗЯ нам идти по Западному пути, ибо эта система и способ жизни ГУБИТЕЛЬНЫ - они ведут к эгоизму и к превращению народа в покорную толпу рабов, которые считаю, что они свободны.
Є такй момент в радянській та пост-радянській педагогіці. Гонитва "догонимо та перегонимо" зробила погану послугу народу. Виховані цілі покоління, які знають багато загально наукових фактів та не вміють користуватися знаннями в житті. Можемо скільки завгодно хвалити радянську школу і козлити Західну, та загальний рівень життя та розвиток науки, промисловості, економіки, суспільства говорить про протилежне. Ми такі розумні не здатні ні до чого, а вони такі тупі панують у світі і живуть як нам і не снилося.
Доводилося переглядати декілька сучасних підручників. З англійської мови, напр, під авторством А. Несвіт. Це трагедія. Зеро методикі. Учням в 4му класі пропонуються за складністю інститутські тексти (2-3 курс). Також з укр.мови для 4го кл. Скажу так, що цей підручник буде тільки сприяти тому, щоб російськомовна дитина зненавиділа укр.мову -таке враження, що відбирали найбільш занудні "мертві" тексти у пів-науковому стилі.
Гонитва, або "щурячі перегони" - це якраз яскрава характеристична риса західної освіти як в Європі, так і в Станах, де вже з дітсадка починаються рейтинги, де кожна дитина знає, на якому вона місці щодо інших учнів, де діти не дають одне одному списувати і взагалі кожен сам за себе як в джунглях. Про це мені розповідав один американець. Можливо, на поезії або літературних знаннях і не заробиш, але коли дивишся програми "Дурнєв+1" стає моторошно. Ця молодь, яка не знає таблички множення, за 10 років буде вирішувати долю країни. Скільки помилок в інтернеті! Хоча б назва даної статті: "...учат много лишнему " - це на якій мові? Безграмотним стадом легше маніпулювати, можна втиснути будь-які бредові ідеї,переписати минуле ітп.