




Вперше співачка Адель з'явилася на публіці зі своєю сім'єю.
На вихідних Адель разом з її бойфрендом Саймоном Конеккі і сином Анджело були помічені в Disneyland. Судячи з кадрів, які вдалося зробити папарацці, Адель і Саймон намагалися зробити все можливе, щоб їх синові сподобався парк розваг.
До слова, з моменту останньої появи дитини британки на публіці пройшло досить багато часу. 3-річний Анджело помітно підріс і змінився в обличчі, правда, все одно залишився однаково схожий як на свою зоряну маму, так і на батька.
Нагадаємо, син народився у пари в 2012 році. Саме дитина стала причиною того, що на три роки Адель пішла зі сцени і повністю присвятила себе родині. Як зізнається зараз артистка, Анджело - та людина, яка робить її по-справжньому щасливою і той, заради кого вона готова пожертвувати всім, що у неї є.
Коментарі