Ексклюзиви
четвер, 15 серпня 2013 14:21

Середній українець може купити квартиру, якщо вісім років нічого не їстиме і не питиме

Середній українець може купити квартиру, якщо вісім років нічого не їстиме і не питиме
Фото: kvartirimoskva.ru

Якщо не витрачати ні копійки з зарплати, то середньостатистичний українець може за вісім років накопичити на однокімнатну квартиру. Про це повідомляють аналітики сайту приватних оголошень Slando, дослідивши вартість квартир по регіонах України і порівнявши їх із середньою зарплатою.

У найбільш виграшному положенні в плані доступності квартир виявилися жителі Луганської та Кіровоградської областей. Тут відкладати зарплату доведеться менше п'яти років. А от мешканцям Одеської та Київської областей пощастило найменше - збирати на квартиру треба буде більше десяти років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український ринок нерухомості у серпні замре - прогноз

Але високі ціни на нерухомість в Київській області спостерігаються тільки в периферії столиці. Тут за великого числа новобудов середня ціна виявилася істотно вище, ніж в інших регіонах. Якщо шукати житло у віддалених від Києва районах або розглядати квартири в старих будинках, то ціни там будуть істотно нижче середньостатистичних.

При цьому в самій столиці, враховуючи високі середні зарплати (більше 5 000 грн.) І велике число пропозицій квартир в будинках ще радянської побудови, відкладати гроші доведеться 5,5 років.

Якщо врахувати, що в середньому українець може відкласти з зарплати близько 10% грошей, то термін накопичення фінансів для покупки середньостатистичної однокімнатної квартири розтягнеться на десятки років.

Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «Середній українець може купити квартиру, якщо вісім років нічого не їстиме і не питиме». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути